wp-header-logo-269.png

منابع آگاه می گویند که یوسف الهی شکیب برای مدیرعاملی یکی از خودروسازان بزرگ کشور پیشنهاد شده است. در حال حاضر گمانه زنی های مختلفی برای گزینه های جدید مدیرعاملی ایران خودرو و سایپا در محافل خودرویی مطرح می شود.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، یوسف الهی شکیب در سال های گذشته به عنوان یکی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو، گروه بهمن و… فعالیت داشته و حال امروز به عنوان یکی از گزینه های احتمالی مدیرعاملی دو خودروساز بزرگ کشور مطرح شده است. الهی شکیب تحصیل کرده‌ مهندسی مکانیک از دانشگاه پلی تکنیک است. وی که حدود ۱۷ سال سابقه فعالیت مستقیم در صنعت خودرو دارد در جایگاه ریاست هیئت مدیره شرکت هایی مانند تراکتور سازی ایران، شرکت تاید واتر ، توسعه معادن روی و شرکت های بین المللی، همچنین عضو هیئت مدیره ایران خودرو و مدیرعاملی گروه بهمن حضور داشته است.
در کنار الهی شکیب، گزینه هایی مانند علی ملک هم به عنوان گزینه های احتمالی مدیرعاملی در صنعت خودروی کشور مطرح شده اند. ملک در سابقه کاری خود مدیرعاملی پارس خودرو را داشته است.
پایگاه خبری اسب بخار


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari