فردا موتورز از آغاز فروش اقساطی محصولات خود در طرح ویژه فروش پاییز با اقساط ۲۴ ماهه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از روابط عمومی فردا موتورز، فردا موتورز در طرح ویژه فروش اقساطی خود کراس اوور FMC SX5 را با اقساط ۲۴ ماهه و موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می رساند. خودروسازی فردا با اتخاذ این تصمیم قدمی در راستای تسهیل شرایط خرید برای متقاضیان خودرو در بازار برداشته و خودرو مذکور را با ۵۰ درصد تسهیلات و اقساط ۲۴ ماهه بدون کارمزد عرضه خواهد کرد.
علاوه بر این خودروسازی فردا میزان گارانتی محصولات خود را که پیش از این ۴ سال بود، به مدت یک سال افزایش داده و خریداران می توانند از گارانتی ۵ ساله یا ۱۰۰ هزار کیلومتری بهره‌مند شوند.
شایان ذکر است که ظاهراً این طرح فروش به مدت محدود و صرفا برای خودرو SX5 اجرا خواهد شد. علاوه بر آن در طرح فروش اعلامی از سوی فردا موتورز خبری از عرضه سدان FMC 511 به چشم نمی خورد. همچنین مشتریان می توانند در کنار استفاده از طرح فروش اقساطی، همچنان از شرایط ویژه فروش نقدی این کراس اوور هم بهره مند شوند.
حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی FMC SX5 فردا موتورز در اسب بخار
علاقمندان برای اطلاع از جزئیات طرح پاییزه فروش فردا موتورز می توانند به وب‌سایت این گروه خودروسازی (لینک به صفحه فروش SX5) مراجعه کنند.


در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]

source

توسط autokhabari