از نسل دوم ب‌ام‌و سری ۲ اکتیو تورر در آستانهٔ رونمایی تصویری در اینستاگرام فاش شده است. این تصویر ظاهری تکاملی را نشان می‌دهد که البته از ویژگی‌های جدیدترین زبان طراحی ب‌ام‌و مثل جلوپنجرهٔ کلیوی شکل بزرگ هم در آن استفاده شده است. اکتیو تورر جدید تاکنون چندین بار در حال آزمایش با پوشش‌های استتاری رؤیت شده است و به همین دلیل برخی از جزئیات طراحی آن‌را می‌دانستیم اما حالا به لطف این تصویر افشایی که به نظر می‌رسد از یک تبلیغ رسمی گرفته شده باشد، می‌توانیم طراحی آن‌را به‌طور واضح ببینیم.

نسل جدید سری ۲ اکتیو تورر تناسبات نسل قبلی خود را حفظ کرده است اما شکل کلی آن جمع‌وجورتر و اسپرت‌تر به نظر می‌رسد. مدلی که در این تصویر دیده می‌شود، ۲۳۰i است که به نظر می‌رسد به پکیج M Sport هم مجهز باشد. در جلوی خودرو، کاپوتی کوتاه، چراغ‌های باریک‌تر و جلوپنجره‌ای بزرگ به چشم می‌خورد که تا درون سپر ادامه پیدا کرده و ورودی‌های هوای عمودی بلندتری با تریم تزئینی کرومی در طرفین آن قرار گرفته است. در پروفیل جانبی خودرو هم می‌توان خط شانهٔ برجسته‌تری را دید. فعلاً از عقب اکتیو تورر جدید تصویر واضحی نداریم اما با توجه به تصاویر جاسوسی، در اینجا شاهد چراغ‌های افقی LED خواهیم بود.

در داخل این MPV لوکس آلمانی هم پانل خمیده‌ای مثل کراس‌اوور الکتریکی iX برای صفحه آمپر دیجیتالی و نمایشگر اطلاعاتی-سرگرمی ارائه می‌شود. از قبل میدانیم که در این نسل نسخهٔ کشیدهٔ این خودرو یعنی گرن تورر حذف خواهد شد و بنابراین انتظار می‌رود طول مدل اکتیو تورر افزایش پیدا کند. نسل جدید سری ۲ اکتیو تورر بر اساس نسخهٔ ارتقاءیافته‌ای از پلت‌فرم UKL ساخته شده که با نسل بعدی کراس‌اوورهای X1 و X2 مشترک خواهد بود. در بخش پیشرانه‌ها انتظار ارائهٔ نمونه‌های ۱.۵ لیتری سه سیلندر بنزینی و ۲ لیتری چهار سیلندر دیزلی به همراه نسخهٔ پلاگین‌هیبریدی با قدرت و برد بیشتر را داریم.

ازآنجایی‌که به نظر می‌رسد تیزرهای تبلیغاتی نسل جدید سری ۲ اکتیو تورر آماده شده باشد، پیش‌بینی می‌شود رونمایی رسمی این MPV آلمانی هفته‌های آینده صورت گیرد. همچنین شایعات هم به آغاز تولید آن در نوامبر ۲۰۲۱ اشاره کرده‌اند. نسل اول ب‌ام‌و سری ۲ اکتیو تورر در سال ۲۰۱۴ رونمایی و در سال ۲۰۱۸ فیس‌لیفت شد. حال امسال پس از هفت سال، تولید این نسل به پایان خواهد رسید. مرسدس بنز B کلاس تنها رقیب MPV ب‌ام‌و در بین مدل‌های لوکس محسوب می‌شود.

Hamid
انگار یک مرحله گذار هست از هر نظر
لز طرحهای کلاسیک به سبکی نو
از ینزین به برق
از یک بعد دنیا به بعدی جدید
همه چیز در جهت تکامل هست
نگران جلو پنجره نباشید
Reza Waffen SS
چرا آخه ؟
AMG GT R
خداروشکر مثل سری ۳ و۴ نیست زیباتره
حسن
چهقدرطراحی زشتی دوتاکلیه ***جلوشه
akrh78
در مورد خودش که حرف نزنیم بهتره ولی رینگای پروتوتایپش قشنگه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari