سوالات خود را اینجا مطرح کنید
خانه » نکات خرید و فروش خودرو » راهنمای ثبت نام و خرید لاستیک دولتی یزد تایر 1400
یزد تایر یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه تولید انواع تایرهای خودروی سواری و باری، دوچرخه و موتورسیکلت فعالیت می‌کند. این شرکت در راستای طرح فروش لاستیک دولتی محصولات خود را به بازار عرضه کرده و امکان ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر را برای مشتریان خود فراهم آورده است.
البته توجه داشته باشید که برای ثبت‌نام و خرید لاستیک دولتی یزدتایر باید به‌صورت حضوری به نمایندگی‌ها مراجعه کنید و امکان خرید اینترنتی لاستیک دولتی یزد تایر وجود ندارد. همچنین برای اطلاع از نحوه ثبت نام انواع لاستیک‌های دولتی، سری به مقاله کامل ترین راهنمای ثبت نام لاستیک دولتی 1400 بزنید.
شرکت یزد تایر در سراسر کشور نمایندگی‌هایی تاسیس کرده تا مشتریان از هر شهری بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن ثبت‌نام یزد تایر را انجام داده و لاستیک‌های خود را دریافت کنند. برای دریافت لیست نمایندگی‌ها می‌توانید به سایت این شرکت به آدرس www.yric.com مراجعه کنید.
علاوه بر این، در سایت اطلاعات کاملی در خصوص محصولات این شرکت وجود دارد تا شما قبل از مراجعه به نمایندگی‌ها متناسب با نوع وسیله نقلیه تایر موردنظر خود را انتخاب کنید.
ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر
همان‌طور که گفتیم برای ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر و دریافت آن باید به‌صورت حضوری به نمایندگی مراجعه کرده و کلیه مراحل را در همان‌جا دنبال کنید. برای پیدا کردن نزدیک‌ترین نمایندگی می‌توانید مراحل زیر را به‌ترتیب انجام دهید.
بعد از یافتن نمایندگی موردنظر با در دست داشتن مدارک زیر به این مرکز مراجعه کرده و تایرها را خریداری کنید.
همان‌طور که گفته شد، خرید اینترنتی لاستیک دولتی یزد تایر امکان‌پذیر نیست و شما تنها از طریق سایت شرکت یزدتایر می‌توانید آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی به خود را پیدا کرده و برای خرید لاستیک به‌صورت حضوری اقدام کنید.
چنانچه قصد خرید خودرو یا مشاوره برای خرید را خودرو دارید، به لینک نمایشگاه آنلاین خودرو همراه مکانیک مراجعه کنید. 
بیشتر بخوانید
اخبار خودرو
معرفی خودرو
نکات خرید و فروش خودرو
خدمات ما

source

توسط autokhabari