wp-header-logo-424.png

شرکت ژاپنی پاندم راکت بانی که تولید کننده کیت‌های بدنه می‌باشد اکثراً کیت‌های گیرا و متمایزی را عرضه می‌کند و مثال بارز این کار قطعات بدنه جدید برای تویوتا GR 86 مدل ۲۰۲۲ می‌باشد.

در بخش جلوی خودرو می‌توانیم قطعاتی را ببینیم که تغییرات زیادی را ایجاد کرده‌اند. در گوشه‌های سپر ورودی‌های هوای جدیدی تعبیه شده و اسپلیتر جلو نیز گیراتر از همیشه است. مجرای ورودی بالای سپر نیز یکی دیگر از تغییرات جالب این خودرو می‌باشد.

نمای جلوی تغییر یافته به گلگیرهای پهن‌تر می‌رسد که ظاهر بریده شده‌ای در بالای چرخ ها دارند و همین امر باعث شده بخش‌های بیشتری از لاستیک‌ها پدیدار شوند. قوس‌های چرخ پهن‌تر در عقب نیز بر ابهت GR 86 افزوده‌اند.

در بخش عقب یک بال بزرگ به خودرو افزوده شده است. این قطعه روی GR 86 واقعاً زیبا به نظر می‌رسد. سپر عقب نیز بهبود یافته و اگرچه جای خروجی‌های اگزوز تغییری نکرده اما زیر این بخش قطعه کوچکی بکار رفته و باعث اتصال اجزا به یکدیگر شده است.

در ویدئوی منتشر می‌توانیم جزئیات بیشتری از کیت بدنه راکت بانی برای GR 86 را ببینیم. همچنین رنگ زرد نمونه مشاهده شده تضاد رنگی بهتری با قطعات مشکی دارد.

نسل جدید تویوتا GR 86 از اواخر سال جاری روانه بازار آمریکا خواهد شد. این خودرو به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۲۲۸ اسب بخار و گشتاور ۲۴۹ نیوتون متر مجهز بوده و می‌توان گیربکس ۶ سرعته دستی یا اتوماتیک را برای آن سفارش داد.

پلتفرم این خودرو مشابه نسل پیشین بوده اما برای بهبود استحکام آن تغییراتی اعمال شده است. همچنین استفاده از کاپوت و گلگیرهای آلومینیومی باعث شده‌اند وزن این خودرو حدود ۱۲۷۰ کیلوگرم باشد.
Sina10
سریع تیون ها روی ۸۶ شروع شد!!
باید دید میتونه بخوبی نسل قبلش باشه یا نه
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
اصلا هر کشوری یه تیونینگ داره که دقیقا میدونه باید اون ماشینارو چه شکلی کرد ، راکت بانی یکی از بهتر تیونر خودروهای ژاپنیه البته واتارو هم واقعا سبک تیونینگش ژاپنی اصیله
برای ماشینای آلمانی تیونینگای abt خیلی خوبن ولی بهترین تیونینگ واسه خودروهای اروپایی ( چه آلمانی چه انگلیسی و جه ایتالیایی )
تیونینگای پریور دیزاین و نوویتک هستند
من بین تیونرهای آمریکایی rtr و هنسی رو خیلی قبول دارم هر چند ماشینای هنسی ماشینای درگن و نه چیز دیگه
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
تیونینگ در خط اول = تیونر
کافر مقدس
من اینو از نمای عقب هوندا میبینم
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
آره عقبش شبیه سبک طراحی هونداس مخصوصا سیویک نسل قبل
مهدی
خیلی ضایع است با پرچ و سیریش رو گلگیر عقب کار شده
راستی اسم گلگیر هم ضایع است تا حالا به این اسم فکر کرددید گلگیر ابرو تایر یا رو تایری
باید یک اسم زیبا براش پیدا کنیم مثلا … شما بگید ابرو تایر یا رو تایری
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari