با اضافه شدن کریم باقری به تیم ملی، وظایف کاپیتان پرسپولیس در راهنمایی هم‌تیمی‌هایش سنگین‌تر خواهد شد.
به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس علاوه بر مهدی ترابی، میلاد سرلک و وحید امیری، مهرداد خانبان و کریم باقری، مربی و آنالیزور خود را نیز به تیم ملی داده است و با این حساب همانند اردوی گذشته نیمکت پرسپولیس تا پایان فیفادی خالی می‌شود.
یکی از نکات مثبت تیم پرسپولیس کادرفنی این تیم است که هر کدام در نوع خود توانایی‌های خاصی دارند و به یک دست شدن پرسپولیس کمک کرده و بار زیادی را از دوش یحیی برمی‌دارند. اتفاقی که باعث شده فدراسیون فوتبال نیز از پرسپولیس کمک بخواهد و مربیان این تیم به تیم ملی دعوت شوند.

سرخپوشان اما بازی حساسی پیش رو دارند و تنها چند روز پس از بازی ایران با کره جنوبی باید در ریاض به مصاف الهلال روند و پنج عضو خود را در تمرینات این روزها در اختیار نخواهند داشت. نکته مثبتی که در تیم گل محمدی وجود دارد حضور یک رهبر آماده در زمین است که علاوه بر بازی خوب و قابل قبول در هماهنگی تیمی پرسپولیسی‌ها در بازی و تمرینات نیز نقش پررنگی ایفا می‌کند.
سیدجلال حسینی که حالا در آستانه چهل سالگی است پر افتخارترین بازیکن لیگ برتر محسوب می‌شود و بازیکنانی که کنار او تمرین می‌کنند از تجربیات او بهره‌مند شده و البته با اشتباهات‌شان از کاپیتان حسینی تذکر جدی دریافت می‌کنند. این روزها که کریم باقری در تمرینات حضور ندارد نقش کاپیتان سرخ‌ها در راهنمایی هم تیمی‌هایش بیشتر خواهد بود. این طور که از تمرینات پرسپولیس قابل حدس است یحیی در بازی حساس با الهلال نیز از حسینی در ترکیب تیمش بهره خواهد برد تا خیالش از بابت سازماندهی دفاعی تیمش تا حد زیادی راحت باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari