مدیر روابط عمومی بهمن موتور گفت: برنامه ای داریم که خودرو فیدلیتی را بیشتر تولید و عرضه کنیم و البته بحث قرعه کشی را نیز در نظر خواهیم گرفت.
به گزارش خودروتک، مجتبی نظری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به انتقادات مطرح شده نسبت به نحوه فروش و افزایش قیمت خودروی فیدلیتی گفت: در مراحل اولیه بحث قطعات و بحث حمل و نقل بین المللی مطرح می‌شود که اکنون با مشکل مواجه شده است.
او افزود: چند وقتی است که قیمت‌های حمل و نقل بین المللی حدود پنج برابر شده است، به طوری که یک کانتینر که در وارد می شد حدود ۲ هزار و ۲۰۰ دلار بود و اکنون به ۸ هزار و ۸۰۰ دلار رسیده است. همچنین خودروهای معادل این فیدلیتی هم اکنون در عربستان حدود ۲۳ هزار دلار، در دبی و عمارت ۱۸ هزار دلار به فروش می‌رود.
مدیر روابط عمومی بهمن موتور تشریح کرد: تعداد متقاضی زیاد است و متاسفانه نمی‌توانیم نیاز ۱۰۰ درصد مردم را برطرف کنیم؛ فروش را در سیستمی که زیر نظر وزارت صمت است، انجام می‌دهیم. اکنون فیلتری روی فروش محصول گذاشته ایم و در بحث فروش، به هر کد ملی و سن بالای ۱۸ سال اجازه خرید داده می شود.
نظری در پاسخ به چرایی کوتاه بودن زمان ثبت نام خودرو گفت: در آخرین مرحله از ثبت نام حدود یک ساعت سایت باز بود و این روند ماهانه انجام خواهد شد.
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari