هافبک مصدوم پرسپولیس در تمام آیتم‌های تمرینی شرکت کرد.
به گزارش خبرورزشی ، یکی از بازیکنانی که در 5 قهرمانی متوالی پرسپولیس حضور داشت کمال کامیابی نیا بود. هافبک دفاعی سرخ‌ها که در لیگ پانزدهم توسط برانکو از نفت تهران به پرسپولیس آمد عملکرد بسیار خوبی از خودش نشان داد و یکی از مهره‌های کلیدی سرخ پوشان در سال‌های اخیر بود. کمال چند بار توسط کیروش به تیم ملی دعوت شد و حتی گلزنی هم کرد ولی مصدومیت کتف این بازیکن باعث شد نتواند جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کند.
قرارداد کمال کامیابی نیا در پایان لیگ به اتمام رسید و چندی قبل این بازیکن قراردادش را به مدت 3 فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد. کمال که در اردوی تیم ملی در منامه مصدوم شد نتوانست در چند بازی آخر پرسپولیس در لیگ به میدان برود و همچنان هم مصدومیتش به طور کامل برطرف نشده است.
کامیابی نیا بعد از پایان لیگ راهی دبی شد تا هم کارهای درمانی خود را در این شهر انجام دهد و هم استراحت کند.
کمال مدت زیادی در دبی حضور داشت و تنها چند روز است که به تمرینات پرسپولیس اضافه شده است. با این حال مصدومیت این بازیکن به پایان رسیده و هافبک دفاعی سرخ ها امروز در تمامی بخش‌های تمرینی تیمش به صورت کامل حضور داشت. 
به این ترتیب و با ادامه همین روند، کامیابی نیا می تواند پرسپولیس را در سفر به عربستان همراهی کند و در صورت نیاز کادرفنی به میدان برود. خبری که بدون شک برای یحیی و هواداران پرسپولیس بسیار خوشحال کننده خواهد بود چرا که کمال بعد از مدت‌ها می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari