درحالی‌که بی‌صبرانه منتظر تولید تویوتا GR کرولا هستیم نسخه سفارشی نوربرگ ادیشن این خودروی کامپکت در تایلند رونمایی شده است. دلیل تولید این خودروی سفارشی نیز قهرمانی تیم گازو ریسینگ تویوتای تایلند در مسابقات ۲۴ ساعته نوربرگ رینگ برای دومین سال پیاپی و با خودروی کرولا می‌باشد.

این خودرو که با نام کرولا نوربرگ رینگ ادیشن پدیدار شده از مدل مسابقه‌ای الهام گرفته و دارای بدنه ارتقا یافته با عناصر اضافی روی سپر و جلوپنجره جدید مشابه به خودروی مشهور استقامتی SP3 می‌باشد. تویوتا همچنان رکاب‌های جدید و اسپویلر روی صندوق را به کرولا نوربرگ رینگ ادیشن اضافه کرده و به این لیست باید یک دیفیوزر و سپر عقب متمایز را اضافه کرد.

وجه تمایز ظاهری این خودرو نسبت به سایر مدل‌ها نشان‌های کرولا آلتیس نوربرگ رینگ ۲۴ است که روی گلگیرهای جلو نصب می‌شود. تویوتا می‌گوید علاوه بر فنرهای سفت تر اقدام به نصب جعبه کنترل شتاب دهنده هم کرده که پاسخ پدال گاز را بهبود می‌بخشد اما خبری از افزایش قدرت این کرولای سفارشی نیست و بنابراین همچنان شاهد انجام‌وظیفه پیشرانه ۱.۸ لیتری بنزینی با قدرت ۱۳۸ اسبی یا پیشرانه ۱.۸ لیتری هیبریدی ۱۲۱ اسب بخاری خواهید بود. این سدان با گیربکس CVT در دسترس است.
تویوتا کرولا نوربرگ رینگ ادیشن تنها مدل متمرکز روی جوانان نیست چراکه نسخه GR اسپورت نیز با قیمت پایین‌تر از ۳۰ هزار دلار در دسترس تایلندی‌ها می‌باشد.
Reza Waffen SS
نشده
احمدرضا
از اسمش خوشم اومد 😉
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
😂
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari