فورد نسخهٔ جدیدی بنام استیلث (Stealth به معنای پنهان‌کاری) را برای موستانگ مدل ۲۰۲۲ ارائه کرده است. این یک پکیج ظاهری است که برای موستانگ چهار سیلندر اکوبوست قابل سفارش بوده و یک سری به‌روزرسانی‌های بیرونی را شامل می‌شود. این نسخه قطعات مشکی‌رنگی شامل رینگ‌های ۱۹ اینچی آلومینیومی، نشان‌های اسب و قاب آینه‌های جانبی را ارائه می‌کند که با بال عقب پرفورمنس و چراغ‌های عقب بی‌رنگ برگرفته از موستانگ آیس وایت ادیشن همراه می‌شوند. برای این نسخه رنگ‌های بیرونی آبی اطلسی، خاکستری کربنی و مشکی سایه‌ای قابل انتخاب خواهد بود.

اما علاوه بر این نسخهٔ جدید، فورد نسخهٔ کالیفرنیا اسپشیال موستانگ را هم بروز کرده و حالا این نسخه برای اولین بار با پکیج پرفورمنس GT قابل خریداری خواهد بود. این نسخه بر اساس موستانگ GT پریمیوم با پیشرانهٔ ۵ لیتری V8 ساخته شده و در هردو مدل کوپه و کابریولت ارائه می‌شود. ویژگی‌های ظاهری پکیج کالیفرنیا اسپشیال شامل جلوپنجرهٔ لانه‌زنبوری مشکی‌رنگ با نشان قرمزرنگ، نوارهای جانبی مسابقه‌ای، برچسب‌های GT/CS، دریچهٔ هوای تزئینی روی گلگیرهای عقب، رینگ‌های ۱۹ اینچی پنج پرهٔ ویژه و اسپویلر عقب می‌شود.

در داخل این نسخه نیز تریم جیر مشکی روی درها و صندلی‌ها به همراه لوگوی دوخته‌شدهٔ GT/CS و همین‌طور دوخت قرمزرنگ به چشم می‌خورد. همین لوگو روی کف‌پوش‌ها و داشبورد سمت شاگرد هم دیده می‌شود. این در حالی است که فورد برای داخل نسخهٔ استیلث ادیشن فقط پارکابی‌های چراغ‌دار و نشان مشکی‌رنگ موستانگ روی داشبورد را در نظر گرفته است.

پکیج GT پرفورمنس که حالا برای نسخهٔ کالیفرنیا اسپشیال قابل سفارش خواهد بود، یک اسپلیتر جلوی بزرگ‌تر، سیستم تعلیق سفت‌تر با ارتفاع کمتر و فنرهای جلوی وظیفه سنگین، میل موج‌گیر عقب بزرگ‌تر، دیفرانسیل لغزش محدود تورسن، ترمزهای برمبو با کالیپرهای شش پیستونه در جلو، کالیبراسیون مجدد ESC و لاستیک‌های پهن‌تر پیرلی را به همراه دارد. فورد اواخر امسال پذیرش سفارشات برای این نسخه‌های موستانگ با مدل ۲۰۲۲ را آغاز می‌کند.

مزدا
خیلی جذاب شده
عاشق رنگش هستم
Reza Waffen SS
اسپویلر بهش نمیاد ولی بازم خوشگله
AMG GT R
فقط می تونم بگم زیباست
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari