هم‌زمان با معرفی نسل جدید گرند چروکی، رئیس جیپ آمریکای شمالی «جیم موریسون» یکی از رقبای این خودرو یعنی فورد اکسپلورر تیمبرلاین که اوایل امسال معرفی شد را حسابی نواخته است! تیمبرلاین نسخهٔ آفرودی اکسپلورر محسوب می‌شود و چند هفته پیش، فورد همین نسخه را برای اکسپیدیشن هم ارائه کرد. بااین‌حال، به گفتهٔ موریسون، مدل‌های تیمبرلاین فورد هرگز نمی‌توانند رقیبی برای مدل‌های تریل‌هاوک جیپ باشند.

وی در مصاحبه‌ای با ماسل کارز اند تراکس دراین‌باره گفته است:
من واقعاً برای خریداران فورد اکسپلورر تیمبرلاین که فریب خورده‌اند متأسفم. شما می‌توانید یک قلاب بکسل را قرمزرنگ کنید اما این بدان معنا نیست که آن قلاب در موقعی که نیاز است بتواند در جای خود محکم بماند. ما تمام این عناصر را از ابتدا طراحی می‌کنیم. این فقط یک اصطلاح بازاریابی نیست، این قابلیتی است که پرورش داده می‌شود. شما فقط برچسب‌هایی را [روی خودرو] نچسبانید و چیزها را رنگ نکنید. ما آن‌را با قابلیت‌های باورنکردنی ساخته‌ایم

موریسون برای اثبات حرف‌های خود از یک گرند چروکی تریل‌هاوک استفاده و به صعود آن از صخره‌ای با شیب ۶۵ درجه اشاره کرده است (تصویر پایین) یعنی کاری که فورد اکسپلورر تیمبرلاین هرگز نمی‌تواند انجام دهد. البته این اولین باری نیست که رئیس جیپ به مدل‌های آفرودی جدید فورد می‌تازد زیرا وی چندی پیش هم کنایه‌ای به مشکل سقف برانکو زد و در مصاحبه‌ای با دیترویت نیوز گفت:
قرار است روز شنبه باران بیاید بنابراین فکر نمی‌کنم هیچ برانکویی در آخر هفته به ساحل برود.

مازیار
اما بنظر نمیرسه که اون شیب ۶۵ درجه باشه ها
۶۵ درصد شاید
Nima
البته اعتقاد من اینه تا ماشینى نتونه خودشو توى hot tub نشون بده اونم وقتى بارون اومده . آفرودر حرفه اى نیس.
چون عملا تمام فاکتور هاى مهم آفرود توى اونجا باید خىب باشه.
زوایا ، وزن ، قدرت و …
.
کاملن مشخصه از موقع معرفی برانکوی جدید فشار زیادی متحمل شده رئیس جیپ
حسین
آخ بمیرم برات!
تریل‌هاواک نمیخرن؟
خخخخخخ
سهند
این را قبول ولی از گرند واگنیر که کیفیت سواریش کلی نقد شده چی میگی؟ گرند واگنیر در برابر رنجرور و gls چه حرفی برای گفتن دارد؟!
بهترین خودروساز لوکس آمریکایی کادیلاک است.
Nima RST
چرا برای جیپ جدید trackhawk معرفی نمیشه؟
کسی خبری داره در این باره؟
Amir Machine
https://www.pedal.ir/%d8%ac%db%8c%d9%be/%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d9%85%d8%b1-%d8%ac%db%8c%d9%be-%d8%aa%d8%b1%da%a9%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%d9%88%da%a9/
ارش
کارش شرم آوره ناجوانمردانه رقیبش رو خراب کرده ممکنه فورد در افرود به خوبی جیپ نباشه ولی دست و پا بسته هم نیست و ماشینهای خوبی داره مثل برانکو و رپتور.
R@m!n
اولا که فورد با این اراجیف خراب نمی شه و دوما در آفرود کاملا هم سطح و پیشرفته تر هست و سوما این حرفا از روی استیصاله.
(Saeed(peugeot
جیپ محشره …. و هر خودرویی و تو هر کلاسی که میسازه سرآمده همه هست ..‌‌‌…
گرند واگنییر و فقط یه مجله خودرویی اومد راجع بهش بد گفت …..اونم اعتباری نیست ؛ چون چندتا مجله دیگه خیلی بهتر نقدش کرده بودند …‌
در هر صورت پیش فروش گرند واگنییر و روی هوااااا بردند هرچه بود ….
R@m!n
بنده خدا بدجوری سوخته از فروش برانکو و محصولات فورد 😂😂
تو خوابشم نمی تونه به فروش و اعتمادی که مردم آمریکا به فورد دارن برسه. یکی نیست بگه بهتره جای این کولی بازیا محصولاتتو به فورد نزدیک کن.
Nima
این شیبى که گرند چروکى داره ازش بالا میره . به lion … معروفه که بقیش رو نمیشه گفت و یکى از قسمت هاى مشکل توى آفرود موآب هست.
و بله شیبش ۶۵ درجه میرسه اون بالاش.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari