دومین محصول جدید اشکودا برای بازار هند اسلاویا نام دارد. تاکنون تصاویر جاسوسی متنوعی از این سدان کامپکت منتشر شده و حالا می‌دانیم که به چه چیزی روبرو خواهیم شد. اشکودا اولین تیزر از این محصول را منتشر کرده، خودرویی که نامش از اولین دوچرخه‌های تولید شده توسط مؤسسان اشکودا در اواخر قرن ۱۹ گرفته شده است. اسلاویای جدید طبق انتظارات در زمستان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

تنها تیزر منتشر شده چیز زیادی از اسلاویا را نشان نداده و تنها کلیات خودرو قابل مشاهده است. پروتوتایپ های این خودرو از پوشش‌های استتاری ضخیمی استفاده کرده بودند اما خب می‌توانستیم ارتفاع بالای سیستم تعلیق را تشخیص دهیم که برای جاده‌های ناهموار هند ضروری خواهند بود. ما تاکنون تصاویری از کابین اسلاویا را ندیده‌ایم اما این بخش می‌بایست شباهت‌هایی به اشکودا کوشاک جدید داشته باشد.

انتظار می‌رود این خودرو از پلتفرم MQB-A0-IN بکار رفته در کراس اوور کوشاک استفاده کند و البته وجه اشتراک آن فقط به پلتفرم ختم نشود. احتمالاً پیشرانه‌ها و گیربکس‌های کوشاک در اسلاویا نیز قابل انتخاب خواهند بود. کوشاک در هند با پیشرانه ۱ لیتری ۱۱۵ اسبی یا ۱.۵ لیتری ۱۵۰ اسب بخاری قابل انتخاب است. پیشرانه کوچک‌تر با گیربکس ۶ سرعته دستی یا ۶ سرعته اتوماتیک قابل سفارش بوده درحالی‌که پیشرانه بزرگ‌تر با گیربکس دستی یاد شده یا نمونه ۷ سرعته دوکلاچه اتوماتیک عرضه می‌شود.

اسلاویا دومین خودرو از پروژه ۲.۰ اشکودا در هند محسوب می‌شود. طی این برنامه اشکودا و فولکس‌واگن چهار خودرو را برای بازار هند در نظر خواهند گرفت. اسلاویا در جایگاهی پایین‌تر از اوکتاویا و ساپرب قرار گرفته و در واقع نقطه دسترسی به سبد محصولات این برند خواهد بود.
R
اشکودا هم شد برند آخه؟😒
GT
یه نگاه به‌ تاریخچه اشکودا بکنی میفهمی چه برند کهنه کاری هست، تا قبل از اینکه تهت تملک فولکس واگن قرار بگیره یکی از پیش روها در زمینه نو آوری بود و ١٢۵ سال قدمت داره!
GT
پاسخ به‌ R https://www.pedal.ir/%d8%a7%d8%b4%da%a9%d9%88%d8%af%d8%a7/%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%da%86%d9%87-125-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%a7%d8%b4%da%a9%d9%88%d8%af%d8%a7/
Reza Waffen SS
مطمئنم اگه شناختی از این برند داشتید هیچوقت همچین نظری نمیدادید. بیشتر اروپاییا محصولات اشکودا رو به برنده های معروف ترجیح میدن.
یوسف
من احتمال میدادم که اشکودا مدل راپید رو که در حال حاضر برای بازار روسیه عرضه میشه با تغییراتی برای هند آماده بکنه ولی از روی همین پوشش های استتاری هم روشنه که با مدل کاملا متفاوتی طرفیم.
mohamadreza
بالاخره علی بخردی یکی از جنجالی ترین ماشبنای معرفی شده این چند مدت اخیر رو تست و بررسی کرد.
دوستان توصیه میکنم حتما ببینید.
اینم لینکش👇👇👇👇
https://youtu.be/0kdxLlihN_M
دوستان لطفا جنجال به پا نکنید.
(بنده نه عاشق تسلا و نه عاشق بخردی هستم ؛ فقط یک اطلاع رسانی ساده بود )
Reza Waffen SS
اسلاویا رو نمیدونم ولی من عاشق نسخه Enyaq IV اشکودا هستم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari