wp-header-logo-672.png

بازیکن جوان و 22 ساله استقلال با انتشار پستی، از جمع آبی‌های پایتخت جدا شد. سجاد آقایی، بازیکن جوان استقلال که با حضور در پایه‌های استقلال و درخشش در تیم امید این باشگاه مطرح شد.
به گزارش ایران ورزشی، او در زمان وینفرد شفر، به تیم بزرگسالان راه یافت و پس از حضور آندره آ استراماچونی، این بازیکن چندین بار نیز موفق شد برای آبی‌های پایتخت گلزنی کند. پس از جدایی استراماچونی و حضور مجیدی، کمتر به کار گرفته شد و در قراردادی قرضی راهی ذوب‌آهن شد.
با حضور محمود فکری، این مهاجم جوان یک بار دیگر و این مرتبه به نساجی قائمشهر قرض داده شد و پس از پایان فصل قبل، به جمع آبی‌ها بازگشت. آقایی طی مذاکراتی که با مدیران استقلال داشت، در نهایت تصمیم گرفت از این تیم جدا شده و برای فرصت حضور بیشتر در میادین، تیم دیگری را انتخاب کند. این بازیکن با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش، از هواداران استقلال خداحافظی کرد.
آقایی در این پست شخصی نوشته است: «استقلالی‌های عزیز. در سال ۹۶از زمانی که برای اولین بار پا به باشگاه بزرگ استقلال گذاشتم و پیراهن آبی را پوشیدم، عشق و علاقه شما را تجربه کردم. من همیشه حس کردم که حس و علاقه‌ای ویژه بین ما شکل گرفته است. برایم افتخاری بزرگ بود که توانستم به عنوان بازیکن در این باشگاه مهم با تاریخی بزرگ کار کنم. جدایی از استقلال کار ساده‌ای نیست؛ پوشیدن پیراهن استقلال بهترین اتفاق ورزشی من تا کنون بوده است و حالا سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام را گرفتم. فقط کسی که در تیم بزرگ استقلال بازی کرده می‌داند که درآوردن پیراهن این تیم چقدر دشوار و دوری از هوادارانش چه میزان ناراحت کننده است اما گاهی تغییر و جدایی اجتناب‌ناپذیر می‌شود. در این مدت که پیراهن آبی را بر تن داشتم، حمایت هواداران میلیونی‌اش را در لحظه لحظه زندگی‌ام حس کردم. آنهایی که در سوز سرما آمدند، آنهایی که وقتی ما بازیکنان نای دویدن نداشتیم، فرمان حمله صادر کردند و تمام قد پشتمان ایستادند. دوست دارم به هواداران بگویم که در این سال‌ها عاشقانه و خالصانه برای استقلال جنگیدم تا همیشه شادی آنها را هرچند برای چند دقیقه ببینم. امید روزی که دوباره این پیراهن مقدس را بر تن کنم.»

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari