فورد برانکوی جدید با اولین فراخوان خود مواجه شده است. کیسه هوای سمت سرنشین این خودرو می‌تواند در زمان باز شدن عملکرد نامناسبی داشته باشد. این امر باعث می‌شود استاندارد ایمنی شماره ۲۰۸ مربوط به حفاظت سرنشینان در زمان تصادف نقض گردد.

فراخوان یاد شده شامل ۵۵۳ دستگاه برانکوی جدید می‌باشد. این خودروها از ۱۸ جولای ۲۰۲۱ تا ۱۷ آگوست تولید شده‌اند و نمایندگی‌های فورد اقدام به تعویض کیسه هوای سمت سرنشین خواهند کرد.
گفته شده تأمین‌کننده این کیسه هوا که شرکت جویسون است شاهد باز شدن یک کیسه هوا پیش از فعال‌سازی ژنراتور کوچک در زمان تست‌های روتین کیفیت بوده است. این کمپانی در ۱۲ آگوست امسال مشکل یاد شده را به اطلاع گروه بررسی نگرانی‌های مهم فورد رسانده است.

تست‌های بیشتر نشان داده این مشکل در کیسه‌های هوایی بوده که توسط یکی از کارگران خط تولید تا شده است. این کارگر از اواخر ماه ژوئن در خط موردنظر مشغول به کار بوده و او کیسه هوا را یک‌بار بیشتر تا کرده است. در تست‌های قبلی هرگز از کیسه‌های هوای تا شده توسط این فرد استفاده نشده بود.

فورد هم تست‌های بررسی تأثیر باز شدن زودتر از موعد کیسه هوا را انجام داده و فهمیده که ریسک عدم همخوانی با استانداردهای تصادف وجود داشته و اعلام یک فراخوان ضروری است.
هیچ گزارشی از تصادف یا جراحت ناشی از این موضوع به دست فورد نرسیده و جویسون هم روش‌های کنترل فرایند و تشخیص خود را اصلاح کرده تا از مشکلاتی مشابه در آینده جلوگیری شود.
مشتریان می‌توانند با نزدیک‌ترین نمایندگی فورد برای حل مشکل در ارتباط باشند. همچنین تا زمان حل مشکل نمایندگی‌ها نمی‌توانند برانکوهای موجود در انبار خود را به فروش برسانند.

فورد همچنین اقدام به جایگزینی سقف سخت برخی مدل‌های برانکو کرده است. پانل‌های اولیه دارای مشکلات کنترل کیفیت و نصب بوده‌اند.
ممد ژانگولر
بیا اینم از فورد برانکویی که بعضیها سنگشو به سینه میزدن به فنا رفت
ولی جیپ با قدمهای محکم به راه خودش که سخره نوردیه خیلی ریلکس ادامه میده
به سلامتی جیپ‌سوارها و جیپ دوستان 🥛
ARMAN
به نظر من جیپ بهتره
البته برانکو هم جای خود داره
datsun
اشتباه یک کارگر ببین چند نفر رو توی دردسر میندازه
این مدلهای جیپ و فورد که در و پیکر ندارن هدف اینها چیه حالا سقف نداشته باشه یه چیز ولی در نداشته باشه از نظر ایمنی هم مشکل داره درها رو خود مشتری جدا میکنه یا نمایندگی همینطور تحویل میده؟
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
پدال تروخدا عکس این ماشینای بدون در و سقف رو نزار حالا ایرانخودرو و سایپا میبینن ، در و سقفم نمیزارن 😂
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
فردا مدیرعامل جیپ : من واقعا اون آدم بی م.غزی که رفتن یه تیکه آشغ.ال چرخ دار خریدن رو درک نمیکنم ، باید جیپ بخرین تا من سود کنم نه اینکه فورد بخرین ، هر کی فورد بخره واقعا khar هست ، فکر نکنم هیچ برانکویی رو با سر نشین عاقل ببینین ، آخر هفته هم جاده لغزندس پس فکر نکنم هیچکدوم از صاحبین فورد زنده بمونن ، برای اینکه زنده بمونین و منو پولدار کنین چیپ بخرین
بعد جالبتر اینکه بعضی کاربرا این نحو حرف زدن بی شخصیتانه مدیر عامل جیپ رو تایید میکنن
مشتاقی
به ما چه؟!
ما که فورد برانکو نداریم!
یانکی
من باشم کارگر رو اخراج نمیکنم و یه باد میندازم تو قب قبم شونه میندازم بالا میگم همین الان چند ملیون دلار خرجش کردم
(Saeed(peugeot
چکه سقف درست شد با ایزوگام / الان مشکل ایربگ اومد ….. انداختن گردن کارگر خط تولید ….
دوستان من هم با کری خونی مدیر عامل جیپ زیاد موافق نیستم ….. ولی چیزی هم اگه بگه ؛ شرکته جیپ هست ….. غولیه برای خودش ….اعتبار و شهرتش جهانیه …..
یادمه پارسال همین برانکو رو برای تست آفرود به اون صحرای معروف تو آمریکا برده بودند ؛ چنتا جیپ رانگلر هم همراهشون بود برای اینکه اتفاقی نیفته …..
هر خودروی جیپ تو کلاس خودش ؛ سنگ محک رقباش هست ….
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari