جستجو در خودروبانک
گروه خودروسازی چری سال 2021 را طوفانی آغاز کرد و همچنان به فروش موفق خود در بازار ادامه می‌دهد. این گروه در ماه سپتامبر موفق به فروش 75،692 خودرو شد که نسبت به مدت گذشته 10.3 درصد رشد را نشان می‌دهد. میزان فروش چری در دوره 9 ماهه سال 2021 بالغ بر 651 هزار و 289 دستگاه خودرو بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایشی برابر با 53 درصد را نشان می‌دهد. با توجه به روند کلی فروش خودرو ناشی از تاثیرات منفی کرونا، افزایش فروش چری نشان دهنده بازاریابی موفق این شرکت در کشورهای آسیا و آمریکای جنوبی است.
محصولات پرفروش چری در این مدت، خانواده دو خودرو چری تیگو 8 و چری آریزو 5 بوده‌اند. زیرمجموعه دیگر چری یعنی Jetour Motors نیز با فروش جتور X90 پلاس، سهم پررنگی در افزایش فروش گروه چری ایفا کرده است.
چری مدت‌ها است که برندی فعال در زمینه صادرات خودرو به شمار می‌رود. حدود یک سوم از کل خودروهای تولیدی این برند به بازارهای خارجی صادر می‌شوند و این شرکت تخمین می‌زند که تا به حال یک میلیون و 870 هزار مشتری دائمی در نقاط دیگر جهان کسب کرده است. انتظار می‌رود فروش این شرکت در سه ماهه پایانی سال 2021 همچنان رو به رشد باشد و گروه چری رکورد جدیدی را در آمار فروش خودرو به نام خود ثبت کند.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari