wp-header-logo-741.png

تمامی پیشرانه های مورد اشاره، توان خود را به محور جلو انتقال می دهند و با جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه هماهنگ می شوند.
به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران- ب ام و از محصول جدید خود یعنی اکتیو تورر در سری2 رونمایی کرده و امیدوار است موفقیت چشمگیری را با این خودرو بدست آورد. ویژگی های طراحی می تواند برگ برنده ای برای اکتیو تورر سری2 باشد زیرا از یک سو اتومبیلی مناسب برای خانواده ها محسوب می شود و از سوی دیگر با توجه به طراحی ستون آخر به خوبی می تواند نظر مخاطبان جوان را نیز به خود جلب کند.
کارشناسان براین باورند که طراحی این خودرو ارتباط مفهومی با شاسی بلند اکس7 دارد. گریل(جلوپنجره) بزرگ، گرافیک داخلی چراغ های اصلی و خطوط عضلانی در نمای جانبی؛ ابزارهایی هستند که ارتباط مذکور را شکل داده اند.
رینگ های آلومینیومی با توجه به تریم در اندازه های 16 تا 19 اینچی ارائه می شوند. در نمای عقب نیز چراغ های اصلی و عناصر کرومی در بامپر(سپر) منظره ای لوکس و باکیفیت را ایجاد کرده اند. اینجا، خروجی اگزوز نیز برای دستیابی به نمایی یکپارچه به زیر بامپر انتقال یافته و در خط دید مستقیم حضور ندارد.
خودرو از منظر ابعاد برابر با 4386 میلیمتر در طول، 1824 میلیمتر در عرض و 1576 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با 2760 میلیمتر است.
از طرفداران سرسخت برند BMW هستید؟ مطالعه داستان ب ام و را به شما توصیه می کنیم.
فضای داخل کابین نیز در نسل جدید کاملا بروزرسانی شده که از جمله می توان به نمایشگر 10.25 اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر 10.7 اینچی لمسی سیستم سرگرمی، نمایشگر هداپ و … اشاره کرد. جزئیات دیگر مانند طراحی سردنده، دکمه های تنظیمی و بخش هایی از کنسول جلو نیز کاملا تغییر یافته است.
در بخش پیشرانه، مدل پایه با کد 218آی از تپنده توربوشارژ 1.5 لیتری 136 اسب بخاری و گشتاور 230 نیوتن متر استفاده می کند. با این مشخصات؛ خودرو طی 9 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با 214  کیلومتر برساعت است.
در مدل 220آی پیشرانه 170 اسب بخاری با گشتاور 280 نیوتن متر پیش روی مشتریان قرار می گیرد. شاخص صفر تا 100 کیلومتر این مدل نیز برابر با 8.1 ثانیه و بیشینه سرعت 221 کیلومتر برساعت است.
مدل 223آی از موتور 2 لیتری با 218 اسب بخار خروجی و گشتاور 360 نیوتن متر استفاده می کند. شاخص صفر تا 100 کیلومتر این مدل برابر با 7 ثانیه و بیشینه سرعت 241 کیلومتر برساعت است.
اما ب ام و طرفداران پیشرانه های دیزلی را نیز فراموش نکرده و برای آنها آپشن 218دی را معرفی می کند که از تپنده 4 سیلندر 2 لیتری با 150 اسب بخار خروجی و گشتاور 360 نیوتن متر استفاده می کند. شاخص صفر تا 100 کیلومتر این مدل 8.8 ثانیه و بیشینه سرعت 220 کیلومتر محاسبه شده است.
تمامی پیشرانه های مورد اشاره، توان خود را به محور جلو انتقال می دهند و با جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه هماهنگ می شوند. این محصولات از فوریه 2022 در بازار اروپا حضور خواهند داشت و چند ماه بعد دو مدل پلاگین هیبرید نیز به خانواده اکتیو تورر اضافه خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari