فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعلام چند بازیکن خارجی به این تیم اضافه می‌شوند.
به گزارش خبرورزشی، چندی قبل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه رسمی به باشگاه‌های لیگ برتری، پایان ممنوعیت خرید بازیکنان و مربی خارجی را اعلام کرد. اما با توجه به شروط اعلام شده در این نامه باشگاه‌پرسپولیس‌ در حال حاضر قادر به استفاده از این قانون نیست و نمی‌تواند بازیکن خارجی را به لیست خود اضافه کند.
در آیین نامه جذب بازیکنان و مربیان خارجی به شکل کاملا واضح و رسمی، تسویه حساب آرای قطعی در فیفا و دادگاه عالی ورزش قید و تاکید شده فقط باشگاه‌هایی مجاز به عقد قرارداد با بازیکن و مربی خارجی هستند که کلیه معوقات و بدهی‌های خود را پرداخت کنند یا با طرف دعوی به توافق برسند.
پرسپولیس هم به دلیل باز بودن پرونده کالدرون و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، امکان خرید بازیکن خارجی را نخواهد داشت. همان زمان که این قانون تصویب شد؛ مدیران، کادرفنی و هواداران پرسپولیس به شدت نسبت به این موضوع اعتراض کردند. آنها معتقد بودند اگر قرار است قانون اجرا شود فدراسیون که درگیر پرونده بزرگ ویلموتس است و همچنین استقلال که پرونده استراماچونی را دارد نباید بازیکن یا مربی خارجی داشته باشد. موضوعی که مورد تایید فدراسیون قرار نگرفت و آن‌ها به استقلال این مجوز را دادند تا بتواند گابریل پین را به خدمت بگیرد.
فرهاد مجیدی که تیمش را برای شروع فصل جدید لیگ برتر آماده می‌کند طی مصاحبه ای اعلام کرد به زودی ۳ بازیکن خارجی به این تیم اضافه خواهند شد و مذاکرات با این بازیکنان در حال انجام است. بعد از انجام این مصاحبه از سوی سرمربی استقلال، داغ دل هواداران پرسپولیس به نوعی تازه شد. آنها با تکرار صحبت‌های قبلی خود و حمله به مدیران فدراسیون، دوباره مدعی شدند فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بین تیم محبوبشان و رقیب سنتی فرق گذاشته و نباید مجوز جذب مربی و بازیکن خارجی را به استقلالی‌ها می‌داد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari