wp-header-logo-753.png

مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید که یحیی گل‌محمدی تا سه سال بعد در پرسپولیس خواهد ماند.
به گزارش ورزش سه، صدری با اشاره به تمدید قرارداد گل‌محمدی گفت: قطعی شدن ادامه همکاری با آقا یحیی را باید یک اتفاق تاریخی قلمداد کرد. شک ندارم که هواداران پرسپولیس از این موضوع خوشحال هستند. پیام‌های بسیاری از سوی هواداران دریافت کردم که آنها هم نسبت به ادامه فعالیت گل‌‎محمدی در پرسپولیس ابراز خوشنودی کردند.  
وی افزود: گل‌محمدی از میانه‌های فصل نوزدهم به پرسپولیس آمد و با اینکه در آن زمان، باشگاه با چالش‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کرد اما توانست قهرمانی مهمی را کسب کند. در آن سال، پرسپولیس با اختلاف امتیاز قابل توجهی به قهرمانی رسید. چند ماه بعد از آن، آقایحیی توانست تیمش را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برساند و در فصل بیست‌ویکم که ما هم در کنار باشگاه بودیم، قهرمانی دیگری حاصل شد. این کارنامه متعلق به بهترین مربی ایران است که ارزش تمدیدقرارداد برای سال‌های آینده را دارد. 
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: برنامه‌ریزی من به شکلی است تا بتوانم رضایت هواداران را جلب کنم. البته این روزها کارهای زیادی داریم و مسائل و مشکلاتی هم در میان است اما من معتقدم باید در کنار تمام این فشارها، کاری کنیم تا پرسپولیس با قدرت بیشتری نسبت به گذشته، راهش را ادامه دهد. تمدیدقرارداد با گل‌محمدی، یکی از راه‌هایی بود که برای روحیه دادن به تیم، به ذهنم رسید و آن را با برنامه‌ریزی دقیق، عملی کردم. می‌دانم که این اتفاق، خواسته هواداران هم بود. 
او در خصوص سوالات متعددی که بابت این تمدیدقرارداد در ذهن مردم شکل گرفته، اضافه کرد: ما به صورت شفاف عمل کردیم. فصل قبل که جعفر سمیعی با گل‌محمدی تمدیدقرارداد کرد، برای دو فصل او را در کنار خود داشتیم. به معنای دیگر، قرارداد گل‌محمدی در فصل بیستم که پشت سر گذاشتیم و فصل بیست و یکم که پیش‌رو داریم، توسط سمیعی امضا شده بود و من هم دو فصل دیگر به این قرارداد اضافه کردم. یعنی در سه فصل آینده، گل‌محمدی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و با افتخار، در خدمت ایشان هستیم. همه چیز کاملا شفاف است و نگذاشتیم موضوعی در ذهن هواداران باقی بماند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari