مدیر آلفارومئو می‌گوید این کارخانه تا سال ۲۰۲۶ هر سال یک مدل جدید معرفی خواهد کرد. به گفته ژان-فیلیپ ایمپاراتو، مدیر جدید کارخانه ایتالیایی،‌ اولین مدل، شاسی‌بلندی به نام "توناله" است که سال آینده عرضه خواهد شد.
به گزارش خودروتک ، براساس برنامه جدید کارخانه، همه مدل‌‌های جدید آلفارومئو از سال ۲۰۲۷ به بعد الکتریکی خواهد بود.
آلفارومئو کانسپتی از توناله را در سال ۲۰۱۹ نمایش داد و قرار بود تولید این خودرو زمستان امسال آغاز شود، اما بحران کرونا برنامه‌های شرکت را تغییر داد. حالا قرار است توناله بهار سال آینده رونمایی شده و فروشش از تابستان آغاز خواهد شد.
آلفارومئو اکنون عضوی از گروه خودروسازی استیلانتیس است که با پیوستن فیات-کرایسلر و پژو-سیتروئن شکل گرفته است. این گروه خودروسازی با سرمایه‌گذاری در آلفارومئو می‌خواهد با تولید‌کنندگان خودرو‌های لوکس اسپرت نظیر ب‌ام‌و رقابت کند.

همزمان لانچیا، عضو ایتالیایی دیگر استیلانتیس هم هفته گذشته برنامه‌های تازه‌اش را اعلام کرد. این شرکت در حال حاضر تنها در ایتالیا حضور دارد و فقط یک مدل به نام اپسیلون تولید می‌کند.
لوکا ناپولیتانو،‌ مدیر جدید لانچیا می‌گوید که این کارخانه محصولاتش را در بازارهای دیگر اروپا نظیر آلمان، فرانسه عرضه خواهد کرد. آقای ناپولیتانو گفت که محصولات جدید لانچیا از سال ۲۰۲۶ به بعد فقط الکتریکی خواهد بود. او همچنین وعده داده تا سال ۲۰۲۸ لانچیا سه مدل جدید معرفی خواهد کرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari