جستجو در خودروبانک
نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۲ به طور رسمی لغو شد. برگزارکنندگان نگرانی‌های ایمنی مرتبط با کرونا را دلیل اصلی این تصمیم اعلام کردند، اگرچه بیش از چهار ماه تا آغاز برگزاری این مراسم باقی مانده است. این سومین بار است که این نمایشگاه تاریخی لغو شده است و نگرانی‌ها درباره برگزاری آن در آینده را افزایش داده است.
یکی دیگر از دلایل لغو شدن این مراسم بحران ریزتراشه است که مشکلات زیادی برای خودروسازان به وجود آورده است، که با توجه به تجاری نشدن بسیاری از خودروهای خودشان نمی‌توانند در نمایشگاه‌های پرهزینه شرکت کنند. همچنین کرونا اوضاع را بدتر کرده است و اگرچه این بیماری همه‌گیر در بسیاری از کشورها کنترل شده است، اما هنوز محدودیت‌ها در مناطقی از آسیا و اقیانوسیه برقرار هستند.
موریس تورتینی، رئیس کمیته دائم نمایشگاه خودرو ژنو، گفت: “ما تمام تلاش خود را برای برگزاری مجدد نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو در سال ۲۰۲۲ انجام دادیم. با وجود این تلاش‌ها، ما باید حقیقت را بپذیریم: وضعیت همه‌گیری کرونا تحت کنترل نیست و همچنان تهدید بزرگی برای رویدادهای سرپوشیده بزرگ مانند نمایشگاه خودرو ژنو به حساب می‌آید.”
ساندرو مسکیتا، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو، افزود: “بسیاری از غرفه‌داران اعلام کردند که عدم قطعیت‌های ناشی از همه‌گیری کرونا باعث می‌شود حضور پرقدرتی در این مراسم نداشته باشند. همچنین بحران ریزتراشه‌ها وضعیت آن‌ها را وخیم‌تر کرده است. به احتمال زیاد بحران ریزتراشه در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت و ضررهای مالی شدیدی به خودروسازان و قطعه‌سازان وارد خواهد کرد.”
پس از مدت‌ها عدم اطمینان در مورد این رویداد، اکنون این سؤال مهم به وجود آمده است که آیا این مراسم سرانجام برخواهد گشت یا خیر. اگرچه عموم مردم بر این باورند که این اتفاق نخواهد افتاد، اما برگزارکنندگان این مراسم امیدوارند تا بازگشت قدرتمند و باشکوهی در نمایشگاه خودرو ژنو سال ۲۰۲۳ داشته باشند.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari