دانش آموزان در کره جنوبی به‌زودی با سرویس مدرسه جدید و مدرن هیوندای استاریا کیندر با ایمنی بیشتری مسیر مدرسه را طی خواهند کرد. این ون جدید ساخت هیوندای با طراحی عجیب و فضایی خود در دو مدل با ۱۱ یا ۱۵ صندلی ارائه می‌شود.

نمای بیرونی استاریا کیندر با افزودن لایت بار یا چراغ‌های سقفی در جلو و عقب و یک هشداردهنده توقف کوچک و چرخشی نزدیک درب راننده از مدل‌های استاندارد متمایز می‌شود. کل نمای بدنه هم به رنگ زرد درآمده است.

همه ۱۱ یا ۱۵ صندلی این ون با قابلیت‌های ایمنی چون هشدار بستن کمربند و اطلاع آن به راننده و قابلیت تنظیم ارتفاع مجهزند. علاوه بر این ویژگی‌های ایمنی چون سیستم پیشگیری از برخورد از جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط جاده، هشدار نقاط کور و هشدار جلوگیری از برخورد از پشت نیز در این مدل وجود دارند.

هیوندای، نیرو محرکه استاریا کیندر را مشخص نکرده است. این ون در اروپا با موتور ۲.۲ لیتری توربو دیزل با قدرت ۱۷۵ اسب بخار و گشتاور ۴۳۱ نیوتن‌متر در دسترس است. همچنین یک پیشرانه ۳.۵ لیتری تنفس طبیعی ۲۶۸ اسبی و ۳۳۱ نیوتن‌متری هم قابل انتخاب است. برای گیربکس هم نسخه‌های شش سرعته دستی یا ۸ سرعته خودکار قابل انتخاب اند.
قیمت استاریا کیندر در نسخه ۱۱ نفره حدود ۳۵ میلیون وون کره معادل ۲۹ هزار دلار آمریکا و نسخه ۱۵ صندلی آن ۳۷ میلیون وون معادل ۳۱ هزار دلار امریکا خواهد بود. البته با ارائه یارانه در این کشور، قیمت واقعی این خودرو می‌تواند تا ۲۰ میلیون وون یا ۱۶۷۳۵ دلار هم کاهش یابد.
هیوندای استاریا، خودرویی جادار است و فضای بار درون آن تا ۴۹۳۵ لیتر هم می‌رسد که برای حمل سه پالت استاندارد اروپایی هم فضای کافی دارد. این شرکت همچنین قصد دارد یک مدل ویژه کمپینگ هم از استاریا معرفی کند.
 
RKH7787
خوش به حال اون دانش اموزا☹
اونوقت ما باید تو اتوبوس های باستانی و بوگندو بریم مدرسه🤦‍♂️
AMG GT R
زمان ما که اصلا سرویس نبود 😅
GT
بله میخواستم همینا بگم، تو ایران با کیفیت ترین سرویس مدرسه اتوبوس مرسدس بنز ۴۵٧ متعلق به قرون وسطی با بهترین امکانات و آپشن ها شامل : دنده تمام اتوماتیک، پنجره، صندلی ( در موارد خاص)، میله طوسی رنگ ( در موارد لوکس، زرد رنگ)، درب های برقی، پله جهت آسایش در ورود و خروج، کف اتوبوس با طرح گرانیتی ( نسخه های فوق لوکس)، پیشرانه خوش صدا با صدای ٧٠٠٠ دسی بل، برف پاک کن و میزان آلایندگی بسیار ناچیز، دیگه چی بهتر از این میخوایم؟ هان؟! 😁
فورد
فقط تابلو ایست بقل ماشین
میثم
زمان ما که اصلا نمیدونستیم سرویس مدرسه چیه
با پاهای مبارکمون تو برف و بارون میرفتیم
ممد ژانگولر
ما که آویزون این و اون میشدیم
بعضی وقتها دوست دخترم منو میرسوند و میگفت خیالم راحت تره
پسر باس سرش زیر باشه 😂
AMANTE
سرویس مدرسه نداشتیم ولی یک سرویس مدرسه بود که ده تا دانش آموز رو توی یک پراید جابجا میکرد.
۱۳
ما که خودکفا بودیم
انقدر پیاده رفتیم مدرسه که بالاخره خودمون سرویس شدیم
[email protected]@DRZ 911
فقط اون برچسب زرافه که زیر دکمه قرمز چسبوندن🙃
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari