مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که کارشکنی‌های عربستانی‌ ها را با یک بازی و نتیجه خوب جبران کنیم.
به گزارش تسنیم، افشین پیروانی در خصوص کارشکنی‌ عربستانی‌ها برای پرواز سرخپوشان اظهار داشت: قرار بود ساعت 11 پرواز کنیم که متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده و در فرودگاه هستیم. در حالی به ما اجازه پرواز ندادند که بعد از بازی استقلال تاجیکستان که یک ماه پیش برگزار شده، درخواست ویزا کرده بودیم ولی گفتند که ویزا در فرودگاه صادر می‌شود، یعنی ما هر زمانی به عربستان برسیم 2-3 ساعت هم آنجا معطلی داریم.
وی ادامه داد: دلیل این موضوع این است که زور و قدرتی نداریم. چرا پرسپولیس 2 سال نباید میزبانی کند؟ ما یک روز هم به خاطر بازی تیم ملی دیرتر به عربستان می‌رویم و بازیکنان خسته هستند. واقعا متاسفم که این اتفاقات افتاده است. با هر کسی هم که تماس می‌گیریم خوش‌بینانه می‌گوید چند ساعت طول می‌کشد.
مدیر تیم پرسپولیس افزود: تا به عربستان برسیم باید به حباب بهداشتی برویم و تست کرونا بدهیم و تا جواب بیاید کاری نمی‌توانیم بکنیم. اتفاقاتی که رخ داده برخلاف بازی جوانمردانه و فیرپلی هست. هواداران عزیز پرسپولیس بدانند تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که این کارشکنی‌ها را با یک بازی و نتیجه خوب جبران کنیم. 
به گزارش تسنیم پرسپولیس از ساعت 21:30 شنبه 24 مهر در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان در ریاض به مصاف الهلال می‌رود.
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari