همیشه نام می باخ را در کنار S کلاس شنیده ایم، اما یک لحظه تصور کنید که نسخه می باخ E کلاس هم ساخته شود! هیجان زده شدید؟ اگر به شما بگوییم اکنون می توانید کیت تبدیل بنز E کلاس به می باخ را خریداری کنید، چه واکنشی نشان می دهید؟
تبدیل بنز E کلاس به می باخ دیگر یک رؤیا نیست! مرسدس بنز E کلاس همواره زیر سایه برادر بزرگش، S کلاس، قرار داشته است. هر چند هر دو از نظر زیبایی شناسی بسیار شبیه به یکدیگر هستند، اما به هر حال، S کلاس بزرگ تر، لوکس تر و یک سطح بالاتر از E کلاس ارزیابی می شود. البته ناگفته نماند که در مقابل تمام این ویژگی ها، S کلاس قیمت بالاتری هم دارد. پرچم‌دار محصولات مرسدس بنز که رقیب مستقیم ب ام و سری ۷ و آئودی A8 محسوب می شود، همواره در نسخه می باخ نیز در دسترس خریداران بوده است. S کلاس می باخ با موتور قدرتمند ۱۲ سیلندر عرضه می شود و برای آن دسته از مشتریانی مناسب است که حاضرند برای خرید یک مرسدس بنز، تا چند صد هزار دلار هزینه کنند تا بلکه خود را نزدیک به مالکان رولزرویس نشان دهند!
خلاف S کلاس که همیشه در قالب نسخه می باخ قابل سفارش بوده، این اتفاق هیچ گاه برای E کلاس رخ نداده است، اما به نظر می آید که یک شرکت چینی، راه حلی برای این موضوع ارائه داده است! به سایت علی بابا (بزرگ ترین کمپانی تجارت آنلاین چین) که مراجعه کنید، یک کیت بدنه جالب را می بینید که توسط شرکت Carbest به فروش می رسد. این کیت، مرسدس بنز E کلاس شما را به یک می باخ تبدیل می کند! همه چیز برای می باخ شدن در اختیار شماست! سپرهای جلو و عقب، جلوپنجره، دیفیوزر، سراگزوزها و قطعات کرومی، اما شاید بهترین قسمت ماجرا را قیمت تمام شده کیت تبدیل بنز E کلاس به می باخ بتوان دانست. جالب است بدانید که این کیت با تمام قطعات نام‌برده، تنها ۱,۱۰۰ دلار قیمت دارد!
البته مسئولیت رنگ آمیزی دوگانه بدنه و عوض کردن رینگ ها به عهده خود مشتری گذاشته شده است! بدون شک، اگر کیت تبدیل بنز E کلاس به می باخ را تهیه و نصب کنید، کم تر کسی قادر به تشخیص اتومبیل شما از یک S کلاس می باخ خواهد بود، چراکه درک اختلاف ابعاد E و S هم چندان برای افراد مبتدی آسان نیست. همچنین کسی هم از بیرون خودرو نمی تواند فضای کابین آن را مشاهده کند و به E کلاس بودن آن پی ببرد. لازم به ذکر است که این کیت فقط برای E کلاس های مدل ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ قابل استفاده است. بنابراین نمی توان آن را روی مدل های بازطراحی شده سوار کرد. شما را نمی دانیم، اما به نظر ما که ایده ای هوشمندانه است، چراکه قیمت یک S کلاس می باخ حداقل از ۱۸۰,۰۰۰ دلار شروع می شود، اما نسخه های کارکرده E کلاس که ساخت ۲۰۱۶ یا ۲۰۱۷ باشند، قیمت به مراتب ارزان تری دارند. تا امروز، نخستین E کلاس تبدیل شده به می باخ در خاک هند دیده شده است. قطعاً این کیت مقرون به صرفه است! چراکه راه های بسیار بدتری برای خرج کردن ۱,۰۰۰ دلار پول وجود دارند!
سپهر عظیمی
پایگاه خبری اسب بخار
منبع: موتور وان
این کیت، مرسدس بنز E کلاس شما را به یک می باخ تبدیل می کند! همه چیز برای می باخ شدن در اختیار شماست! سپرهای جلو و عقب، جلوپنجره، دیفیوزر، سراگزوزها و قطعات کرومی.
لازم به ذکر است که این کیت فقط برای E کلاس های مدل ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ قابل استفاده است. بنابراین نمی توان آن را روی مدل های بازطراحی شده سوار کرد.
اما شاید بهترین قسمت ماجرا را قیمت تمام شده کیت تبدیل بنز E کلاس به می باخ بتوان دانست. جالب است بدانید که این کیت با تمام قطعات نام‌برده، تنها ۱,۱۰۰ دلار قیمت دارد!در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari