جستجو در خودروبانک
به تازگی یک ویدیو از ایستگاه برق BASTRO در کره جنوبی منتشر شده است که در طی آن، باز شدن پکیج باتری‌های 800 ولتی هیوندای ایونیک 5 برای نخستین بار به نمایش گذاشته شده است.
طبق ویدئو، این نسخه 72.6 کیلووات ساعت است و حدود 450 کیلوگرم وزن دارد و از 30 ماژول الکتریکی تشکیل شده است. این باتری برای پلتفرم E-GMP گروه هیوندای طراحی شده و قابلیت استفاده در سایر محصولات این برند از جمله هیوندای کونا الکتریکی، جنسیس GV60 و کیا EV6 را نیز دارد.
این ماژول ها توسط هیوندای موبیس زیرمجموعه هیوندای موتور گروه با استفاده از سلول های باتری از تامین کنندگان مختلف تولید می شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به ال جی کمیکال و CATL اشاره کرد. هیوندای ایونیک 5 با دو پکیج باتری دیگر نیز قابل خریداری است که در ادامه نگاهی به مشخصات هر سه پکیج خواهیم داشت:
58 کیلووات ساعت: 24 ماژول (288 سلول)
72.6 کیلووات ساعت: 30 ماژول (360 سلول)
77.4 کیلووات ساعت: 32 ماژول (384 سلول)
هر سه پکیج در مدت زمان 18 دقیقه تا 80 درصد شارژ خواهند شد.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari