جستجو در خودروبانک

یک دستگاه بوگاتی شیرون متعلق به ال آلفا، یکی از مشهورترین هنرمندان دومینیکن پس از آن‌که به آتش کشیده شد؛ اکنون به حراج گذاشته می‌شود. این خودرو با ده درصد قیمت در حراجی وست پالم بیچ میامی به فروش گذاشته می‌شود. کاهش ارزش بوگاتی شیرون یاد شده به دلیل آن است که این خودرو مدتی پیش در نزدیکی میامی توسط گروهی از جنایت‌کاران به آتش کشیده شد.
قیمت این بوگاتی شیرون در حراجی وست پالم بیچ 345 هزار دلار اعلام شده که نسبت به رقم اولیه 3.5 میلیون دلاری، کاهش قابل توجهی را نشان می‌دهد. آتش‌سوزی این خودرو خسارات زیادی به رنگ بدنه و قسمت پیشرانه وارد کرده است، از این رو به نظر نمی‌رسد این کاهش قیمت بی‌دلیل بوده باشد. مقدار قابل توجهی از دوده و آلودگی نیز داشبورد و کابین خودرو را فرا گرفته است.
قطعاتی که در این بوگاتی شیرون آسیب دیدند به این شرح هستند:‌ گلگیر جلو راننده ، لاستیک، کمی آسیب در زیر کاپوت و برخی مشکلات الکتریکی. به همین دلیل بازسازی این سوپراسپرت آسیب دیده چندان هزینه‌بر نخواهد بود. در همین حال ستاره موسیقی دومینیکن یک بوگاتی شیرون جدید خرید و آن را در موزیک ویدیو جدید خود به نمایش گذاشت.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari