مزراتی در حال معرفی تغییرات مدل سال ۲۰۲۲ محصولات خود است. تریم ها و مدل‌های سفارشی جدید برای دو محصول کلیدی این خودروساز یعنی لوانته و گیبلی در دسترس بوده و البته قیمت گیبلی هم افزایش یافته است. در نگاه اول شاهد افزایش قیمت محسوسی هستیم اما لیست تجهیزات استاندارد این خودرو بهبودهای مهمی داشته که نسبت به قبل تفاوت زیادی را ایجاد می‌کند.

کارز دایرکت می‌گوید گیبلی ۲۰۲۲ قیمت پایه ۷۶۲۰۰ دلاری خواهد داشت درحالی‌که قیمت مدل ۲۰۲۱ همین خودرو برابر با ۷۲۱۹۰ دلار بوده است؛ اما آسان‌ترین روش برای توضیح این اختلاف قیمت تصمیم مزراتی به حذف مدل پایه و جایگزینی آن با تریم گیبلی GT می‌باشد.

سخنگوی مزراتی تائید کرده مدل پایه جدید به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری با قدرت ۳۴۵ اسب بخار مجهز بوده و شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۵.۵ ثانیه‌ای دارد. از جمله تجهیزات استاندارد این خودرو می‌توان به کالیپرهای ترمز مشکی، سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده گسترده و جایگاه شارژ بی‌سیم اشاره کرد. قیمت مدل‌های فول گیبلی ۲۰۲۲ فعلاً اعلام نشده اما انتظار نمی‌رود نسخه‌های سطح بالاتر افزایش قیمت چندانی داشته باشند.

این خودرو در مدل ۲۰۲۲ خود با چهار تریم عرضه می‌شود. به عنوان یادآوری باید دانست این خودرو در کل با ۱۰ تریم گوناگون عرضه شده اما مدل ۲۰۲۲ تنها به تریم های GT، مودنا، مودنا Q4 و تروفئو محدود می‌شود. چندین آپشن نیز در دسترس است که می‌تواند قیمت گیبلی GT را به حدود ۸۲ هزار دلار برساند.

نهایتاً باید اظهار داشت مزراتی تولید مدل‌های سفارشی گیبلی و لوانته F تریبوتو برای بازار آمریکا و کانادا را نیز اعلام کرده است. این دو خودرو فقط با رنگ‌های آزورو تریبوتو و روسو تریبوتو در دسترس بوده و قیمت پایه ۹۸۸۹۰ دلاری برای گیبلی F تریبوتو و ۱۰۶۵۹۰ دلاری برای لوانته F تریبوتو دارند.
مهدی
از یه ماشین چی میخواهید !!
همه چی تمام
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari