آیا مهاجم اسبق استقلال، دوباره در این تیم توپ خواهد زد؟
به گزارش فوتبالی، از ابتدای فصل نقل و انتقالات نام کاوه رضایی به عنوان یکی از گزینه‌های فرهاد مجیدی برای تقویت خط حمله تیمش مطرح شده و حتی برخی مدعی شدند یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس که سابقه همکاری با کاوه رضایی در ذوب آهن را دارد به دنبال جذب این مهاجم است.
 اسم چند تیم دیگر لیگ برتری هم به عنوان مشتری این بازیکن مطرح شد و حالا دوباره و بر اساس برخی اخبار، اسم کاوه به استقلال لینک شده است. مهاجمی که بعد از حضور در اودهورلی لوون شرایط چندان مساعدی در این تیم نداشته و به همین دلیل است که شایعات بازگشت او به استقلال سر زبان‌ها انداخته هر چند که روزنامه گل در شماره امروزش مدعی شده شرایط زندگی رضایی در بلژیک، شاید مانع بازگشت این بازیکن به لیگ برتر شود.
نکته دیگر، واکنش باشگاه اودهورلی به این ماجراست. سارا وربینن مدیر روابط‌عمومی این باشگاه به روزنامه فرهیختگان گفته است: "بازیکن حق دارد به آینده خودش فکر کند و برای آن برنامه‌ ریزی داشته باشد. باشگاه هم همین‌طور، این یک رابطه دوطرفه است و البته مفاد یک قرارداد همیشه اهمیت دارند و نمی‌شود برخلاف آن عمل کرد. دو طرف قرارداد باید به مصوبات و قوانین و موارد و زمان قرارداد کاملا پایبند باشند.
این مقام مسئول البته اعلام کرده که مهاجم ایرانی اودهورلی پیشنهاد رسمی ندارد:" دو نوع پیشنهاد داریم، اگر پیشنهاد مدنظر شما همان باشد که اول به باشگاه اعلام می‌شود، نه هرگز چین پیشنهادهایی نداشته‌ایم اما ممکن است خود بازیکن یا مدیربرنامه‌های او پیشنهادهایی را دریافت کرده باشند. در این حالت باشگاه دخالتی ندارد چراکه بازیکن حق دارد خارج از قرارداد خود ضمن رعایت همه قوانین، به آینده خودش فکر کند.
از طرف دیگر پیگیری‌های خبرنگار فوتبالی نشان می‌دهد که کاوه رضایی فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به لیگ برتر ندارد و از طرف دیگر هم استقلال با درخواست فرهاد مجیدی به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است پس در کل استقلال به دنبال کاوه رضایی نیست هر چند رضایی یک استقلالی دوآتشه است اما فعلا او نمی خواهد به ایران بازگردد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari