هافبک گرانقیمت پرسپولیس نتوانسته درخششی در حد نام و قیمتش داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری میزان، بازار نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ پرسپولیس یکی از عجیب‌ترین بازار‌های این تیم در سالیان اخیر بود که در آن شاهد کش و قوس‌های فراوان و مذاکراتی گاهاً فرسایشی بودیم. یکی از بازیکنانی که فرآیند جذب او بسیار طولانی و عجیب شد، رضا اسدی هافبک ۲۵ ساله و سابق تراکتور و سایپا بود.
بازیکنی که در یک ترانسفر ناکام به تیم سن پولتن اتریش رفت و بازی‌هایش در این تیم حتی دو رقمی هم نشد! اما با، توجه بیش از حد رسانه‌ها و فشار هواداران در افکار عمومی تبدیل به مهره گم شده و کلید موفقیت سرخپوشان شد که حتماً باید جذب می‌شد و پرسپولیس را در مسیر قهرمانی‌ و موفقیت‌ها کمک می‌کرد.
اسدی پس از هفته‌ها مذاکره و بحث بر سر مسائل مالی، سرانجام با قراردادی یک ساله! و البته با مبلغی بالا به جمع شاگردان گل‌محمدی اضافه شد. بازیکنی که توقع می‌رفت خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا بیفتد و جای خالی احمد نوراللهی کارکشته را پر کند، اما در دو دیداری که برای این تیم به میدان رفت نشانی از آن ستاره مورد انتظار هواداران نداشته است.
اوج سردرگمی و محو بودن رضا اسدی به بازی الهلال – پرسپولیس برمی‌گردد که در مواجهه با خط هافبک تیم عربستانی هیچ شانسی برای بازی گردانی و تغذیه مهاجمان نداشت و عملاً از جریان بازی خارج شده بود. از بازیکن گرانقیمت که عنوان لژیونر! را هم با خود یدک می‌کشد، توقع خیلی بیشتری بود که تیمش را راه بیندازد و بازیکنان را در میانه میدان رهبری کند، اما این اتفاق هرگز نیفتاد و پرسپولیس به بدترین شکل ممکن مجازات شد.
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari