زمانی که امین قاسمی‌نژاد از تیم پدیده جدا شد به باشگاه سابقش قول داد که حق انتقال را شخصاً پرداخت خواهد کرد. در همین راستا قاسمی‌نژاد دو فقره چک شخصی خود را به باشگاه پدیده داده است. یکی از این چک‌ها به تاریخ 25 شهریور و دیگری متعلق به 25 مهر ماه است. یک چک دیگر نیز از سوی قاسمی‌نژاد به باشگاه پدیده داده شده و باید در موعد مقرر پول شود اما مسأله اینجا است که قاسمی‌نژاد به دلیل دریافت نکردن حقوق خود از باشگاه استقلال هنوز نتوانسته هیچ‌یک از این چک‌ها را در موعد مقرر پول کند و دو چک ابتدایی برگشت خورده است.
به گزارش ایران ورزشی، با توجه به اینکه مهاجم جدید استقلال با ذکر این تعهد که حق رضایتنامه‌اش را شخصاً پرداخت خواهد کرد از پدیده به استقلال آمده، چنانچه باشگاه سابقش درخواستی مبنی بر ممانعت از حضور این بازیکن در بازی با هوادار دهد، استقلال از وجود مهاجم جدیدش محروم خواهد شد و قاسمی‌نژاد اولین بازی تیمش را از دست خواهد داد.
به همین دلیل مدیران باشگاه استقلال در تلاشند تا پیش از بازی با هوادار مشکلات مالی را حل و با باشگاه پدیده به توافق نهایی برسند تا مسأله‌ای بابت حضور این بازیکن در بازی با هوادار باقی نماند و این بازیکن بتواند در ترکیب استقلال به میدان برود. قاسمی‌نژاد در شرایطی به استقلال ملحق شد که باشگاه پرسپولیس هم این بازیکن را می‌خواست و حتی از سوی یحیی گل‌محمدی تماس‌هایی با وی گرفته شد اما در نهایت انتقال او به باشگاه رقیب منتفی و قاسمی‌نژاد که فصل پیش نیز مورد توجه استقلال قرار گرفته بود، در نهایت به یکی از مهاجمان استقلال تبدیل شد.
با توجه به جدایی قایدی و دیاباته انتظار است که قاسمی‌نژاد در خط آتش استقلال مهره‌ای متفاوت باشد، به گونه‌ای که جای خالی رفته‌ها را پر کند و در راه رسیدن به این مهم حضور حداکثری در ترکیب استقلال بخصوص در همین هفته‌های آغازین لیگ بیست و یکم می‌تواند به بهبود اوضاع این بازیکن در استقلال کمک قابل توجهی کند.
حالا باید دید که در اندک زمان باقی مانده آیا باشگاه استقلال با باشگاه پدیده به توافق خواهد رسید تا قاسمی‌نژاد برای استقلال به میدان برود یا خیر؟‌! فرهاد مجیدی نیز بعد از شنیدن این خبر به شدت نگران شده که شاید مقابل هوادار از وجود قاسمی‌نژاد محروم شود اما مدیران باشگاه استقلال در تلاشند این ماجرا لطمه‌ای به استقلال نزده و قاسمی‌نژاد بدون مشکل برای استقلال بازی کند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari