گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در شهریور ۱۴۰۰منتشر شد.
به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در شهریور ماه ۱۴۰۰، چهار خودرو شامل ۲ خودروی سبک و ۲ خودروی سنگین موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شدند.
گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در شهریور ۱۴۰۰منتشر شد.
آخرین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد (+جدول کیفی شامل خودروهای سواری، وانت و سنگین)
همچنین در لیست قیمتی ۲، هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود نمود.
JAC_S5 و JAC_S3 کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. SWM G01 شرکت سیف خودرو، تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.
جدول کیفی خودروهای سواری
آخرین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد (+جدول کیفی شامل خودروهای سواری، وانت و سنگین)
در این گروه و این کلاس قیمتی خودروی دیگنیتی شرکت بهمن موتور ۵ ستاره کامل کیفی را از آن خود کرد و MVM XS33 مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.
همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو ۵ ستاره کامل کسب کرد و خودروهای پژو ۲۰۷ ، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دنا پلاس از ایران خودرو و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانورمای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.
در این لیست قیمتی رانا پلاس، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره ای شدند.
در این لیست، سمند و سورن پلاس ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو خراسان ، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس ایران خودرو فارس همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند.
همچنین پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان سه ستاره کیفی کسب کرد و تارا ایران خودرو موفق به کسب ۴ ستاره کیفی شد.
در سطح قیمتی پنج نیز کوییک سایپا ۴ ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییکR پارس خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همچنین ساینای پارس خودرو موفق به دریافت ۳ ستاره کیفی شدند.
ساینای شرکت سایپا سیتروئن و تیبای شرکت سایپا سیتروئن نیز ۳ ستاره دریافت نمودند. کوییکS شرکت سایپا ۴ ستاره و ساینا S پارس خودرو نیز ۳ ستاره به دست آوردند.
در شهریورماه ۱۴۰۰ در گروه خودروهای سبک، بخش وانت و در لیست قیمتی ۲، وانت های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.
آخرین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد (+جدول کامل کیفت خودروهای سواری، وانت و سنگین)
همچنین وانت‌های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.
در لیست قیمتی یک گروه وانت نیز وانت نیوپیکاپ فوتون دیزلی (ایران خودرو دیزل) ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد و وانت پیکاپ UAZ شرکت سروش دیزل مبنا نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.
در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR و کامیونت ایسوزو NPR75K بهمن دیزل موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شدند و کامیونت شیلر بهمن دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کردند.
در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزوNPR75M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.
همچنین کامیون FAW TigerV8 از تولیدات شرکت سیبا موتور نیز موفق شد ۴ ستاره کیفی را به دست آورد.
آخرین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد (+جدول کامل کیفت خودروهای سواری، وانت و سنگین)
در بخش کشنده‌، خودروی کشنده FAWJ6 سیباموتور و کشنده نیوفوتون ۴AUMAN H ایرانخودرو دیزل چهار ستاره ای شدند.
در این بخش، کشنده سیتراک C7 متعلق به شرکت پیلسان نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT490 دیما دیزل و کشنده C&C آریا دیزل نیز ۴ ستاره به دست آوردند.
در بخش مینی بوس؛ مینی بوس پگاسوز شرکت بهمن دیزل 3 ستاره کیفی به دست آورد و ون مسافری هیوندا H350 از تولیدات سروش دیزل مبنا نیز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کرد.
در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل ۴ ستاره کیفی را به دست آورد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari