روز گذشته نمایشگاه آفرود و اتوکمپینگ سال ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های تهران آغاز به کار کرد و قرار است تا جمعه مورخ ۳۰ مهر ماه ادامه داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، این نمایشگاه از ساعت ۹ صبح سه شنبه شروع به کار کرده است و مخاطبان و علاقه مندان می توانند تا ۵ بعد از ظهر نسبت به بازدید از این جشنواره دیدن نمایند. محل برگزاری جشنواره آفرود ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های تهران واقع در خیابان سئول است و شرکت های مختلف فروش و نصب تجهیزات اتوکمپینگ و آفرود در این رویداد حضور دارند. همچنین برخی خودروسازان نیز مانند آمیکو نیز در این نمایشگاه حضور دارند و شرایط فروش ویژه ای را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته اند. همچنین نمونه آفرودی پیکاپ کلوت مکث موتور هم در این نمایشگاه به نمایش در آمده است.
پایگاه خبری اسب بخار
عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار
واردات خودرو به کجا رسیددر این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]
واردات خودرو به کجا رسید


source

توسط autokhabari