پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 RS نتوانست به خوبی رازهای خود را پنهان کند. عکاسان تیزچشم صنعت خودرو چندین بار این خودرو را شکار کردند هرچند باید گفت سرانجام به زمان رونمایی رسمی کیمن GT4 RS نزدیک شده‌ایم. پورشه امروز اعلام کرد محصول جدید و اسپورت خود تست‌های نهایی را پشت سر گذاشته و ماه آینده معرفی خواهد شد. پورشه همچنین تصاویری از گل سرسبد خانواده کیمن را منتشر کرده است.

این خودرو اکثر اوقات با پوشش‌های استتاری کمی رؤیت شده و بنابراین با دیدن طراحی نهایی آن شوکه نخواهیم شد. کیمن GT4 RS همان چیزی است که انتظارش را داشتیم و از نمای جلوی ساده اما گیرا به همراه اسپویلری جدید بهره می‌برد. هنوز جزئیات این خودرو به‌صورت کامل منتشر نشده و باید منتظر مراسم معرفی رسمی آن باشیم.

مدیر محصولات GT پورشه می‌گوید:
ما در زمان توسعه ۷۱۸ کیمن GT4 RS تمامی مشخصات محصولات RS را در نظر گرفتیم که شامل ساختار سبک‌وزن، داون فورس و قدرت بیشتر و البته بازخورد بهتر و بالاتر به دستورات راننده بود. رکورد عالی این خودرو در نوربرگ رینگ اثبات می‌کند که این بهبودها چه اثر فوق‌العاده‌ای روی دینامیک سواری خودرو گذاشته‌اند.

این تغییرات در دنیای واقعی به معنی بهبود پرفورمنس بوده‌اند. یورگ برگمیستر سفیر برند پورشه و راننده این کمپانی با کیمن GT4 RS روانه نوربرگ رینگ شده و مسیر ۲۰.۶ کیلومتری جهنم سبز را در ۷ دقیقه و ۴.۵۱۱ ثانیه کرده که ۲۳.۶ ثانیه سریع‌تر از نسخه استاندارد کیمن GT4 می‌باشد. این برند آلمانی برای افزایش ایمنی راننده اقدام به نصب صندلی مسابقه‌ای و لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپورت کاپ ۲ R در خودروی خود کرده است.
هنوز جزئیات قوای محرکه کیمن GT4 RS منتشر نشده اما می‌دانیم که GT4 به پیشرانه ۶ سیلندر ۴ لیتری تخت مجهز بوده و قدرت ۴۱۴ اسبی و گشتاور ۴۱۸ نیوتون متری دارد. البته شایعاتی درباره قدرت ۵۰۰ اسبی GT4 RS منتشر شده و رکورد احساس‌برانگیز این خودرو در جهنم سبز خبر از قدرت بالایی می‌دهد.
Reza Waffen SS
زوروی آلمانی
Aran+Milan
پورشه از نظر فنی عالیه ولی از نظر قیافه نمیدونم چه فرقی با بیتل داره?!
Reza Waffen SS
حتما از جلو نظاره گر پورش نبودید در غیر اینصورت عاشقش می شدید
Ninja
بیتل هم بسیار زیباست
sam
۷:۰۴ تو نوربرگرینگ
یعنی ۲۶ ثانیه از پلد سریع تر
فکرشو بکن با ماشین اسپورت ۴۰۰ اسبی پورشه بری نوربرگرینگ پرچمدار تسلا رو که بیش از هزاااار اسب بخار قدرت و کلی گشتاور آنی داره رو تبدیل به نقطه تو آینه کنی
و تازه میتونی کل روز بدون افت عملکرد این کارو انجام بدی
Reza Waffen SS
پورش و شگفتیاش
یانکی
تو خیابون هم میای دیگه.اونجا که چراغ میدی تسلا میکشه کنار پورشه یه باد تو قب قب میندازه تا میرسه به کمر تسلا تسلا هم میگازه و دیگه با چشم غیر مسلح هم نمیشه دیدش.این بده…
sam
خیابونم همش مسیر مستقیم نیست
به سر پیچ میرسی دیگه 🙂
_[TROFEO]_
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
داری یه اسپرت ۱۴۰۰ کیلویی رو با سدان ۲ تنی مقایسه میکنی😑
این ماشین مثل چی داون فورس داره خیلی راحت تر از تسلا میتونه پیچ هارو رد کنه اون وزن تسلا هم تو هندلینگ تاثیر میزاره
تقاضای کمی فکر و تحقیق
PN
خب خب پورشه وارد میشود عجب شیری هستش
محمد مختاری آذر
واو این خودرو با قدرت کم چه رکوردی زده تقریبا باید بگم از دوج وایپر SRT10 هم سریعتره واقعا مهندسی پورش حرف نداره بهترین کمپانی در ریسینگ قهرمان لی مانز و غیره
AMG GT R
چه شود
Sina10
عالیه ، چقدر سریعه و چقدر زیبا!!
و چقدر فاصله بین نسخه عادی و RS زیاده
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari