جستجو در خودروبانک
اتحاد استلانتیس در تلاش است تا هرچه زودتر خطوط تولید خود را نوسازی کند و اتومبیل‌های درون‌سوز را با نسخه‌های مشابه الکتریکی جایگزین نماید. این شرکت انتظار دارد تا 40 درصد از تقاضای خودروهای الکتریکی بازار ایالات متحده تا سال 2030 را توسط محصولات دوج و رم پاسخ دهد.
استلانتیس برای رسیدن به این هدف، اتحادی را با شرکت کره‌ای ال جی ترتیب داده است. براساس اتحاد استلانتیس و LG Energy Solution، یک تاسیسات جدید تولید باتری در آمریکای شمالی ایجاد خواهند شد که وظیفه آن‌ها تامین باتری‌های مورد نیاز برای مدل‌های برقی دوج و رم است. این تاسیسات در سه ماهه نخست سال 2024 میلادی به بهره برداری خواهند رسید.
ظرفیت تولید این گیگافکتوری 40 گیگاوات ساعت در سال است و باتری‌های تولید شده در آن به خطوط تولید استلانتیس برای استفاده در خودروهای پلاگین هیبریدی و برقی منتقل خواهد شد. اتحاد استلانتیس تصمیم دارد تا نخستین مدل تمام برقی دوج را در سال 2024 به بازار عرضه کند. انتظار می‌رود رم 1500 برقی نیز در همان زمان به بازار عرضه شود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari