آلفارومئو توناله مدت‌های زیادی است که در فرایند توسعه قرار دارد. این خودرو حدود ۲ سال پیش به‌صورت کانسپت رونمایی شد و افراد زیادی پیگیر اخبار مربوط به توناله هستند. مأموریت مهم توناله آنجایی دیده می‌شود که بدانیم ایتالیایی‌ها در حال حاضر فقط دو خودرو را در سبد محصولات خود دارند.

البته به نظر می‌رسد آلفارومئو با تأخیری دیگر در معرفی نسخه تولیدی توناله مواجه شده است. بر پایه برخی اخبار منتشر شده، مراسم معرفی توناله که قرار بود در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ انجام شود به خاطر ادامه کمبود چیپ ها به تعویق افتاده است.
این اولین باری نیست که معرفی کراس اوور جدید آلفارومئو با تأخیر روبرو می‌شود. ژان فیلیپ ایمپاراتو مدیرعامل این برند خواهان عملکرد بهتری برای قوای محرکه پلاگین هیبریدی توناله بود و به همین خاطر معرفی این خودرو را با تعویق انداخت.

استلانتیس با مشکلات فراوانی در برندهای زیر مجموعه خود روبرو شده است. اوایل هفته جاری بود که این غول خودروسازی اعلام کرد دیگر کراس اوور مجموعه‌های تحت حمایت خود یعنی مزراتی گریکالی به خاطر کمبود نیمه‌رساناها در زمان دیگری معرفی خواهد شد. در واقع این خودرو تا بهار سال ۲۰۲۲ دیده نمی‌شود.
باید خاطرنشان ساخت آلفارومئو تصمیم گرفته از پلتفرم جیورجیو که در استلویو و جیولیا بکار رفته استفاده نکند. توناله از پلتفرم مشترک با جیپ رنگید استفاده خواهد کرد و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد بازار استقبال خوبی از این محصول تازه‌نفس به عمل خواهد آورد.
توناله همچنین در کارخانه‌ای تولید خواهد شد که داج هورنت جدید قرار است در آن روی خط تولید برود. ایتالیایی‌ها تاریخ جدید معرفی این کراس اوور را اعلام نکرده‌اند اما در ماه‌های آینده چیزهای بیشتری را خواهیم فهمید.
مهدی
آنقدر دیر میاد که قدیمی میشه
MC20
طراحی ناب ایتالیایی : لازمان و لامکان . . .
پیام
کادیلاک اسکلاید بلک وینگ کی رونمایی میشه؟
امیرحسین
باور کردنی نیست
شبیه ماشین های انیمیشنی
مرسی طراحی
ایتالیا پرچمش بالاست
طراحی اوکی ولی ببینیم فنی چطور
چون آلفا خیلی گرون میزنه بعد از لحاظ پرفورمنس
یه خودروی قیمت پایین تر قورتش میده این بد به نظرم
خدا کنه این سری یه موتور چابک داشته باشه
محمد مختاری آذر
فقط میخوام بدونم این کی ساخته میشه از سال ۲۰۱۹ هستش الان کم مونده به ۲۰۲۲ برسیم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari