مدافع تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: از وقتی امیر قلعه‌نویی به گل‌گهر آمده شخصیت این تیم خیلی بالاتر رفته و خیلی ازبازیکنان مانند خودم به خاطر او به این تیم آمدند.
به گزارش فارس ، مدافع فصل گذشته سپاهان با وجود داشتن قرارداد در نقل و انتقالات پیش از فصل بیست و یکم لیگ برتر، از این تیم جدا شد و به گل‌گهر پیوست. شایان مصلح در مورد این جدایی و همچنین تجربه حضور در تیم سیرجانی لیگ برتر گفت‌وگویی را به شرح زیر انجام داد:
*سال گذشته در اوایل فصل محرم نویدکیا به من گفت قراردادت را یکسال دیگر تمدید کن و من هم پس از بررسی های لازم این کار را انجام دادم. یعنی امسال با سپاهان قرارداد داشتم. طبق اصول حرفه‌ای هم در پاسخ هر پیشنهادی که می‌رسید می‌گفتم با سپاهان قرارداد دارم و جایی نمی‌روم. فصل شروع شد، طبق روال در تمرینات حاضر شدم و تقریبا یکی دو هفته هم با سپاهان تمرین کردم اما متاسفانه به دلایل غیر فوتبالی و غیر ورزشی مسائلی را مطرح کردند که خیلی نمی‌خواهم به آن‌ها بپردازم.
*دلیل این جدایی غیرورزشی بود و از جاهای مختلف اتفاقاتی افتاد که مجبور به جدایی شدم. یعنی من را مجبور به جدایی کردند. علاوه بر این مسائل، مبلغی از قراردادم که آپشن بود را هم به من ندادند. احساس می کنم این رفتار مناسب من که همیشه احترام نگه داشتم نبود. ناراحت شدم و آنجا هم به دوستان ابراز کردم.
*به هرحال وقتی آن دلیل غیرفوتبالی را به من گفتند و باعث جداییم از سپاهان شدند، امیر قلعه‌نویی به من لطف داشت و خواست به گل گهر اضافه شوم. 
*در مورد بحث‌ها، حساسیت‌ها و مسائلی مانند داوری که پیرامون امیرقلعه‌نویی و تیم‌های او وجود دارد، من معمولا نظری نمی‌دهم. با اینکه اگریادتان باشد، خودم هم دو بار در بازی‌های رو در رو مقابل استقلال قربانی این اتفاق شدم.
*دوسال پیش در سپاهان قلعه‌نویی که بودیم این اتفاقات پیش آمد و در یک هفته دو پنالتی که همه کارشناسان گفتند پنالتی نیست را علیه تیم او مقابل استقلال گرفتند.
* شرافت داورها بالاتر از این حرف‌هاست اما امیدوارم اشتباهات داوری کمتر به ضرر ما باشد تا ان‌شاالله به حقمان برسیم.
*بخشی از طلبم را به پرسپولیس به خاطر خاطرات خوبی که داشتم بخشیدم. بعد از دو سال به خاطر تورم، پولی که شما الان بگیرید ارزشش کم می‌شود. نمی‌خواستم خدای ناکرده دلخوری پیش بیاید. به رسم ادب و احترام بخشی از طلبم را بخشیدم. از جعفر سمیعی تشکر می‌کنم که در حق من لطف داشت. اگر چه مقداری اذیت شدیم اما او کمک کرد و به نتیجه و جمع بندی خوبی رسیدیم.
*این را همیشه و همه جا گفته‌ام؛ شهرت و حضورم در سطح اول فوتبال کشور را مدیون سپیدرود و پرسپولیس هستم. در سپید رود استارت کارم خورد و در پرسپولیس شناخته شدم. هیچ وقت به تیم‌های قبلی خودم پشت نمی‌کنم و واقعا حرمت نگه می‌دارم. با تمام ناملایمتی‌ها سعی کردم احترام نگه دارم تا خاطره خوبی از من برای همه به جا بماند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari