از باشگاه پرسپولیس خبردار شدیم، دست اندرکاران امور بین الملل این باشگاه از گابریل کالدرون و خواکین درخواست شماره حساب کرده‌اند.
به گزارش خبرورزشی ، از باشگاه پرسپولیس خبردار شدیم، دست اندرکاران امور بین الملل این باشگاه از گابریل کالدرون و خواکین درخواست شماره حساب کرده‌اند.
خواکین البته در اهواز به سر می‌برد و پرسپولیسی‌ها می‌توانند طلب این مربی را راحت‌تر بپردازند اما فیفا فیش واریزی به حساب شخصی او را قبول دارد. همچنین طلب گابریل کالدرون نیز باید به حساب این مربی آرژانتینی واریز شود. با پرداخت مطالبات این دو مربی براساس قانون جدید، پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس اتوماتیک‌وار باز خواهد شد. شنیدیم یکی دو روزی است پول طلب این دو مربی آماده شده و با دریافت شماره حساب کالدرون و خواکین به حساب مربیان سابق پرسپولیس واریز خواهد شد.
پس از به پایان رسیدن مهلت ۳۰ روزه کمیته انضباطی فیفا به پرسپولیس و پرداخت نشدن مطالبات گابریل کالدرون و دستیارش، فیفا رسما با ارسال نامه‌ای به پرسپولیس اعلام کرد، پنجره‌ نقل‌وانتقالاتی این باشگاه بسته شد. کمیته انضباطی فیفا با ارسال ایمیل به باشگاه پرسپولیس، رای نهایی در مورد پرونده شکایت گابریل کالدرون سرمربی و خواکین آلبرتو دستیار او در فصل نوزدهم را ابلاغ کرد.
در این حکم آمده بود: «به پرسپولیس دستور داده می‌شود مبلغ حقوق ۳۲۹ هزار و ۵۰۰ دلار به علاوه سود سالیانه به عنوان حقوق و مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به علاوه سود سالیانه به عنوان غرامت به خاطر نقض قرارداد به کالدرون پرداخت کند. همچنین باشگاه پرسپولیس باید ۳ هزار و ۵۰۰ فرانک سوییس برای هزینه روند حکمیت به کالدرون و ۵ هزار فرانک سوییس به عنوان هزینه‌های نهایی به فیفا پرداخت کند. علاوه بر این باشگاه پرسپولیس باید مبلغ ۲۵ هزار فرانک سوییس به عنوان جریمه بپردازد. 
فیفا در رای خود، از روز ابلاغ (۹ آگوست) ۱۸ مرداد به پرسپولیس ۳۰ روز مهلت پرداخت داد تا این پرونده را تسویه کند. در آن نامه هشدار داده شد در صورتی که باشگاه پس از این ۳۰ روز مبالغ یاد شده را به صورت کامل پرداخت نکرده باشد، پنجره نقل و انتقال تا روز پرداخت کامل بسته خواهد شد.
همچنین فیفا با ارسال ایمیلی جداگانه، در رای دیگر خود، به شکایت خواکین اشاره کرد و نوشت: «باشگاه پرسپولیس طبق حکم فیفا باید ۵۵ هزار و ۳۸۱ دلار به عنوان حقوق به علاوه سود سالیانه و همچنین ۴۰ هزار دلار همراه با سود سالیانه به عنوان مبلغ غرامت بابت نقض قرارداد به این مربی اسپانیایی پرداخت کند. پرسپولیس موظف به پرداخت مبلغ ۳ هزار ۵۰۰ فرانک سوییس به این مربی و ۲ هزار فرانک سوییس به فیفا بابت هزینه دادرسی و ۱۰ هزار فرانک سوییس به عنوان جریمه است.»
حالا فراهم شدن این مبلغ و باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس، می‌تواند خبر خوبی برای هواداران این تیم باشد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari