حاشیه مربوط به علیرضا ابراهیمی و آنچه قبل و بعد از بازی فولاد به گوش خورد اولین حاشیه فصل پرسپولیس بود که با تدبیر کادر فنی مدیریت شد و به جاهای باریک نکشید.
به گزارش ایران ورزشی، علیرضا ابراهیمی قبل از بازی با فولاد وقتی متوجه شد جایی در ترکیب اصلی ندارد به مربیان تیم اعتراض کرد و گفت 7-6 تیم لیگ برتری او را می‌خواهند اما مربیان پرسپولیس به او گفتند هر جایی دوست دارد می‌تواند برود. این برخورد محکم و بیرون گذاشتن نام این مدافع بلندقامت از لیست باعث شد تا بعد از بازی با فولاد خود ابراهیمی سراغ مربیان پرسپولیس رفته و با عذرخواهی شرایط بازگشتش به تمرینات را مهیا کند.
ابراهیمی در فصای مجازی هم از کادر فنی پرسپولیس عذرخواهی کرد و به نظر می‌رسد کاملاً متوجه شده به چه تیمی آمده و سطح توقعاتش باید در چه حد باشد.
او حالا فهمیده که اگر بهترین مدافع لیگ برتر هم باشد و هر 15 تیم دیگر مایل به خدمت گرفتنش باشند باز هم باید به تصمیم کادر فنی تمکین کند هر چند عقل سلیم حکم می‌دهد که ترکیب آشناتر سیدجلال – فرجی در ارنج اصلی قرار بگیرد و اعتراض ابراهیمی از اساس غیرمنطقی است و با یک بازی ضعیف از سوی فرشاد فرجی آن هم مقابل تیم پرقدرت الهلال اصلاً نمی‌شد که تغییر قبل دفاع و آن منطقه حساس را در بازی خارج از خانه مقابل فولاد انجام داد.
اما جدا از بحث فنی برخورد انضباطی کادر فنی پرسپولیس با این بازیکن و حاشیه‌ای که به وجود آمد فوق‌العاده به موقع و درست بود و باعث شد جلوی حاشیه‌های بعدی هم گرفته شود. پرسپولیس با وجود از دست دادن نوراللهی و کنعانی همچنان تیم پرمهره‌ای است و در برخی پست‌ها دو یا سه بازیکن کاندیدای حضور در ترکیب اصلی هستند. در حال حاضر رضا اسدی از بین بازیکنان جدید تنها کسی است که در ترکیب اصلی بازی می‌کند و غیر از بازیکنانی مثل رضا دهقانی، علی نعمتی و حامد پاکدل نفراتی مثل مهدی شیری و کمال کامیابی‌نیا بعد از چند فصل حضور در ترکیب جایگاه ثابتی در ترکیب ندارند و بازیکنانی مثل عبدی، آقایی، پهلوان و عالیشاه هم بعضاً نیمکت‌نشین می‌شوند. همچنین به بازیکنانی مثل علی شجاعی و مهدی مهدی‌خانی خیلی کم بازی می‌رسد و اگر قرار بر اعتراض باشد و کادر فنی برخورد نکند، تیم کاملاً به هم خواهد ریخت.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari