به نظر می رسد کارمانیا با ارسال پیامک به مشتریان روند از سر گیری پاسخ به تعهدات معوق خود را با همکاری دیگر خودروساز کرمانی در قالب تحویل جک S5 فیس لیفت از سرخواهد گرفت. پیش از این کارمانیا برخی از تعهدات خود را با تحویل SWM G01 و یا تبدیل قرار مشتریان به بی وای دی تانگ و F3 ایفا کرده بود. همچنین برخی از مشتریان کارمانیا هم مسیر انصراف و یا عدم توافق با شرکت را انتخاب کرده بودند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در پیامک این شرکت به مشتریانی که معوق دارند آمده است:
” قابل توجه مشتریان محترم در راستای به روز رسانی تعهدات معوق خودروسازی کارمانیا، اکنون شرایط تحویل خودروی جک S5 (موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو) با همکاری شرکت کرمان موتور، به مشتریان محترم مهیا شده است.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی ثبت نامی خود تماس حاصل نمایید. “

حتماً ببینید: ویدیوی معرفی جک S5 فیس لیفت در اسب بخار
آن طور که گفته می شود، هنوز قیمت قطعی و نهایی به مشتریان کارمانیا برای تحویل جک S5 فیس لیفت اعلام نشده است. در حال حاضر قیمت کارخانه این خودرو ۷۷۹ میلیون تومان است و به نظر می رسد که قیمت خودرو در زمان تحویل متفاوت و به روز باشد.
همچنین کرمان موتور قرار است که در زمستان سال جاری و بهار سال آینده تعهدات کارمانیا در ایفا کند. این در حالی است که در حال حاضر کرمان موتور تعهدات معوق دارد و این خودرو را باید به مشتریان خود تحویل دهد. در عین حال بنا بر توافق حاصل شده میان دو خودروساز کرمانی، مشتریان کارماینا که حواله های بی وای دی S6، S7 و F3 خود را تبدیل به جک S5 فیس لیفت می کنند، دیگر مشتری کارمانیا محسوب نمی شوند و کرمان موتور متعهد به ایفای تعهد معوق آنان خواهد شد.
از سوی دیگر گفته می شود که همچنان ایفای تعهدات معوق کارمانیا با خودروهای SWM نیز ادامه خواهد داشت و آن گونه که از این شرکت خبر می رسد، مدیران این شرکت در حال رایزنی برای از سرگیری تحویل SWM G01 هستند. همچنین طی مدت زمانی که اسب بخار پیگیر مطالبات معوق مشتریان کارمانیا بوده است، ۲۴ دستگاه از این خودرو تحویل و تعداد از مشتریان نیز با این شرکت، به توافق دلخواه رسیده و از شمول معوقات خارج شده اند. البته در این بین همچنان وعده تحویل SWM G01 به برخی حواله داران کارمانیا مطرح است و رسانه اسب بخار پیگیری خود را در این زمینه ادامه خواهد داد. از سویی برخی مشتریان این شرکت، از نحوه به روز رسانی ودیعه های خود ناراضی هستند و هنوز تصمیمی برای تمدید قرارداد و یا انصراف نگرفته اند. برخی دیگر هم در مسیر رسیدگی حقوقی قرار گرفته اند و می خواهند تا قانون به صورت رسمی به پرونده آن ها ورود کند.
در این بین تعدادی از مشتریان کارمانیا که از ادامه حضور در قرارداد با این شرکت انصراف داده بودند، از تاخیر در پرداخت ودیعه های به روز شده سخن می گویند. پیگیری خبرنگار اسب بخار نیز نشان می دهد که بخشی از انصرافی های این شرکت، وجه مورد نظر را دریافت کرده اند و برخی دیگر نیز در انتظار دریافت ودیعه به روز شده خود هستند.
علی طجوزی
پایگاه خبری اسب بخاردر این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari