در حرکتی سورپرایز کننده مک لارن اعلام کرد مدیر اجرایی این شرکت پس از هشت سال سکان‌داری برند مشهور بریتانیایی از سمت خود کناری گیری می‌کند. مایک فلوویت در ژوئن ۲۰۱۲ به این برند پیوست و یک سال بعد به سمت مدیرعاملی منصوب گردید. با مدیریت فلوویت مک لارن سبد محصولات خود را گسترش داد. از جمله این خودروها می‌توان به مک لارن GT، آرتورا و محصولات سری اولتیمیت شامل سنا، سنا GTR، اسپیدتیل و الوا اشاره کرد. او همچنین به گسترش بازار این برند و حضور در کشورهای جدید کمک شایانی نمود.

فلوویت پیش از پیوستن به مک لارن نایب‌رئیس بخش ساخت فورد اروپا و مدیر ساختار جهانی فورد بود. قبل از آن نیز او سمت‌های مختلفی در شرکت‌های TWR، اتو نووا، رولزرویس و بنتلی داشت.
فلوویت گفته است:
به سکان‌داری مک لارن اتوموتیو در اولین دهه بسیار موفق خود کاملاً افتخار می‌کنم و بسیار خرسندم که نقشی را در تاریخ باورنکردنی مک لارن ایفا کرده‌ام. موفقیت این کمپانی تازه‌نفس حاصل زحمات و تلاش‌های افراد با استعدادی است که من فرصت همکاری با آن‌ها را داشته‌ام و می‌خواهم ادامه موفقیت در آینده را نیز ببینم
مک لارن اعلام کرد جانشینی برای فلوویت منصوب نکرده و در حال جست‌وجو برای مدیر جدید است. تا زمان تکمیل این فرایند میشائیل مچ به عنوان مدیر غیر اجرایی گروه مک لارن کنترل بخش‌های فنی و عملیاتی مک لارن را بر عهده خواهد داشت و مدیریت بخش‌های فروش و بازاریابی هم به پاول والش سپرده خواهد شد.

پاول والش گفته است:
مایک جزو اصلی مک لارنی است که هم‌اکنون به عنوان یکی از بهترین برندهای تولید کننده سوپرکار در دنیا شناخته می‌شود. با حضور او مک لارن به موفقیتی دست یافته که رقبا برای رسیدن به آن چندین دهه صرف کرده‌اند. ما از مایک به خاطر تلاش‌های بسیار زیادش تشکر می‌کنیم و آرزوی بهترین‌ها را برایش داریم
Silent
دقیقا به چه موفقیتی دست یافت؟ جز اینکه زمان رو صرف توسعه انجینی کرد که اوومد خورد به سدی به نام TESLA و الکتریکی شدن… بدون اینکه کوچکترین کاری توو این عرصه کرده باشن نه این همشششون باهم.
مدیری که توان پیش بینی درست اینده رو نداره مدیر نیست… راستی تاریخی ترین درگ رو هم روووش کار کنید از dragtimes
RezaRs
زجه نزن نخوندم
محمد امین
سر جدید دیگه آنقدر یک طرفه حرف نزن
داخل فورمول e که نهایت مهندسی الکتریکی ها هست ، مکلارن هم جزو تأمین کننده ی قطعات بود
اگر مهندسی تسلا در اون حد بود ، مطمئن باش که تسلا هم وارد این حوضه می‌شد خود به خود
Silent
من مشکلی با هیچ برندی ندارم ولی یکزمانی اینجوری می گفتن گروونه چون از دانش توسعه سوووپر اسپورتها قراره برا عمووم مردم ماشین بسازن!!!
الان چطور؟!!! از دانش توسعه یک سدان خانوادگی (PLAID TESLA) قراره سوپر اسپورت سازی بشه! هموون بهتر که برن
SF90 STRADALE
مکلارن ، باید مدیون مایک فلوویت باشه که با مدیریت مثال زدنی خودش نام این برند رو در همه جای دنیا بر سر زبان ها انداخت
Farzad
مدیر خیلی کار درستی هست کسی که از زیر صفر و با کارگری شروع کرد ؛ از برش قطعات داخلی کابین نخستین نسخه هاچ‌بک فورداسکورت در کارخانه فورد در هیل وود رسید به مدیرعاملی مکلارن .
حالا علت کناره گیریش چی بوده ؟
محمد امین
دوستانی که علت جدایی اش رو میدونن و اطلاع دارن لطفا ما رو در جریان قرار بدن
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari