کافی است موضع داریوش شجاعیان را درباره احتمال پرسپولیسی شدن با جوابی که شیخ دیاباته به سؤال مشابه داد مقایسه کنید.
به گزارش همشهری، هافبک همیشه مصدوم استقلال که به تازگی در لیست مازاد این تیم قرار گرفته، برای اینکه حسن نیت خودش را به هواداران نشان بدهد اعلام کرده هرگز به پرسپولیس نخواهد پیوست!
داریوش شجاعیان در حالی این حرف را زده که دست‌کم وضعیت کنونی او حتی برای تیم‌های عادی لیگ هم جذاب نیست، چه برسد به پرسپولیس که به هر حال قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر بوده است.
نکته دیگر اینکه کافی است موضع داریوش در این مورد را با جوابی که شیخ دیاباته به سؤال مشابه داد مقایسه کنید.
مهاجم مالیایی سابق استقلال گفته دلیلی وجود ندارد که بعدها پیشنهاد احتمالی از پرسپولیس را بررسی نکند، چرا که اعتقاد دارد فوتبال حرفه‌ای است و نباید چنین مرزهایی برای بازیکنان وجود داشته باشد.
خب البته اگر شجاعیان کیفیت شیخ را داشت، شاید او هم محتاطانه‌تر به این سؤال جواب می‌داد! در هر صورت خوب است بازیکنان گرامی تعصب‌شان به تیم را در دوران حضور در همان باشگاه نشان بدهند.
اگر شجاعیان در پیراهن استقلال بازی‌های بهتری ارائه می‌داد، حتما هواداران خوشحال‌تر می‌شدند. مصدومیت برای هر بازیکنی پیش می‌آید، اما داریوش حتی در دوره سلامتش هم کار خاصی نکرد و صرفا با انجام مصاحبه‌های عجیب در اعتراض به شرایط مالی و حتی غذایی(!) استقلال، سوژه دست رقبا داد. حالا هم شاید خیلی فرقی نکند که او به پرسپولیس برود یا نه.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari