در بخش پربازدیدترین صفحات وب سایت ترانسفر مارکت، رودی ژستد بازیکن استقلال در رتبه اول قرار گرفت.
به گزارش ورزش سه ، رودی ژستد بازیکن فرانسوی الاصل که تابعیت کشور بنین را گرفته، جدیدترین خرید استقلالی‌هاست که البته هنوز به صورت رسمی از او رونمایی نشده است. بازیکنی که از پانه تولیکوس یونان به جمع آبی‌های پایتخت پیوسته و همه در انتظار انتشار تصاویر رسمی از عقد قرارداد با این مهاجم ۳۳ ساله هستند.
ژستد که از چند هفته پیش اخباری مبنی بر پیوستن او به جمع شاگردان مجیدی منتشر شده بود، در این مدت نگاه علاقه مندان به فوتبال در ایران را به خودش جلب کرد و بسیاری از هواداران استقلال به دنبال کسب اطلاعاتی درخصوص رزومه این بازیکن بودند که در قدم اول هر مرجعی برای فوتبالی‌ها، مراجعه به وب سایت ترانسفر مارکت است.
ترانسفرمارکت یک وبگاه اینترنتی و مستقر در کشور آلمان است که اطلاعات مورد نیاز برای خرید و فروش بازیکنان، ارزش گذاری آنها، آمار تعداد بازی‌ها، گل‌های زده، افتخارات تیم‌ها و… را جمع‌آوری و منتشر می‌کند. حضور ژستد در استقلال باعث شد تا هواداران به فوتبال در ایران، به پروفایل شخصی این بازیکن در ترانسفر مارکت هجوم برده تا درخصوص آمار این بازیکن در گذشته، اطلاعاتی را کسب کنند.
طبق اعلام این وبگاه آلمانی، جستجوی نام رودی ژستد و بازدیدها از پروفایل این بازیکن، در صدر پر بیننده ترین صفحات این سایت برای ساعاتی قرار گرفت. این در حالی است که ژستد بالاتر از بازیکنان مطرحی همچون محمد صلاح، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار گرفته بود.
نکته جالب بعدی اینکه کوین یامگا بازیکن فرانسوی و دیگر خرید جدید استقلال نیز در رتبه ششم پربازدیدترین صفحات وب سایت معتبر ترانسفر مارکت قرار گرفت و این نشان از علاقه هواداران به فوتبال در ایران برای کسب اطلاعات از سابقه خریدهای جدید استقلال دارد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari