هر چند در سه گل الهلال به پرسپولیس، حامد لک کمترین تقصیر را داشت و مقابل فولاد هم از روی نقطه پنالتی گل خورد اما در گل شوکه‌کننده نساجی می‌توان تا حدود زیادی لک را مقصر اعلام کرد.
به گزارش ایران ورزشی، هر چند فضای ایجاد شده برای منصوری در زمان ارسال تا حدودی وحید امیری را مقصر جلوه می‌دهد یا مهدی شیری نباید اجازه می‌داد تا کریم اسلامی روی سرش ضربه سر بزند اما واکنش لک نسبت به ‌این توپ عجیب بود.
حامد لک فصل قبل عملکرد بسیار خوبی در پرسپولیس داشت و شاید به شکلی سختگیرانه روی یکی دو گل خورده تیمش در کل فصل تقصیر داشت اما در هفته دوم این فصل اشتباه بدی مرتکب شد و مقابل ضربه‌ای که شدتی نداشت تکان نخورد و تماشاگر گل شد. البته او دقایقی بعد مقابل ضربه ایستگاهی مواج نجفی دروازه تیمش را نجات داد تا جبران کرده باشد اما سؤال اینجاست که این آخرین گل بدی بود که او در این فصل می‌خورد؟
لک فصل قبل در بازی با آلومینیوم در اراک دو گل خورد که روی گل حامد پاکدل مقصر بود. اتفاقاً بازی در اراک و مقابل آلومینیوم در پیش است و حامد می‌تواند خاطره تلخ آن گل خورده و گلی که از نساجی خورد را پاک کند.در عین حال او که فصل قبل به رکورد کلین‌شیت بیرانوند در یک فصل لیگ برتر رسید (17 بازی بدون گل خورده) فعلاً نتوانسته کلین‌شیتی برای خود ثبت کند. هر چند او از عملکرد خودش راضی است و بعد از بازی با نساجی هم عکس سیو تماشایی را پست کرد و نوشت مطمئن با حامد لک!
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari