فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال از اینکه تیمش در سه بازی پی در پی گلی نخورده است، ابراز رضایت کرد.
به گزارش تسنیم، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از سومین برد پیاپی تیمش در فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت:‌ بازی بسیار خوبی بود و ما می‌توانستیم در نیمه اول هم به گل برسیم. چندین موقعیت هم ایجاد کردیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در نهایت و در نیمه دوم به گل رسیدیم و سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم و سه امتیاز را به دست بیاوریم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و یک تبریک ویژه هم می‌گویم که تیمم در سه بازی اول گل نخورده است و این یکی از اصولی بود که دنبالش بودیم.
مجیدی در مورد اینکه تیمش هنوز به لحاظ تاکتیکی به هماهنگی لازم نرسیده است، خاطر نشان کرد: توقع از تیم و بازیکنانم بالاست. مطمئن باشید هر چقدر از لیگ بگذرد تیم ما هماهنگ‌تر خواهد شد و بازی‌های زیباتری را به نمایش خواهد گذشت.
وی در واکنش به اینکه شایعاتی مبنی بر پیشنهاد فولاد خوزستان به علیرضا رضایی و رشید مظاهری مطرح شده است، گفت: من به باشگاه هم اعلام کردم، به هیچ عنوان اجازه جدایی به علیرضا رضایی نمی‌دهم. او جوان است و می‌تواند ۱۰ سال گلر تیم ملی باشد. در مورد سایر بازیکنان می‌توانیم با باشگاه‌ مذاکره کنیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت مصدومیت سیاوش یزدانی نیز عنوان کرد: یزدانی مصدومیت خاصی ندارد، فقط نخواستیم مصدومیتش بیشتر شود و به همین دلیل او را تعویض کردیم. مشکل خاصی نیست.
مجیدی در واکنش به این موضوع که هشت سال پیش در چنین ایامی در ورزشگاه آزادی از فوتبال خداحافظی کرد و حالا با گذشت هشت سال چه اهدافی را دنبال می‌کند، تصریح کرد: هر بازیکن یا مربی اهدافی در ذهنش دارد. من هم هدف‌های بزرگی دارم. فقط می‌دانم باید برای رسیدن به هدف‌هایم خیلی تلاش کنم، مطالعه کنم و کلاس بروم. تمام تلاشم را برای رسیدن به اهدافم می‌کنم و امیدوارم به آنها برسم.
وی درباره اینکه باشگاه استقلال اکنون شرایط خوبی دارد و در این وضعیت به نظرش تیمش چه جایگاهی پیدا خواهد کرد، گفت: من یک تشکر ویژه از مدیریت باشگاه دارم که مشکلات را به حداقل رسانده و خیلی به ما کمک کرده است تا بچه‌ها با شرایط روحی و روانی خوب وارد زمین شوند. قبلاً هم گفتم همه تلاشم را می‌کنم استقلال در قواره استقلال بازی کند. بچه‌ها این توانایی را دارند و فقط باید بیشتر تلاش کنیم تا فوتبالی را که مدنظر هواداران است، ارائه کنیم.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari