عملکرد کوین یامگا در بازی با تراکتور تعریفی نداشت و این بازیکن برخلاف بازی با ذوب‌آهن که خالق دو گل بود و یک‌تنه استقلال را از آن بازی عبور داد، نتوانست گلی برای استقلال به ثمر برساند.
 به گزارش ایران ورزشی، کوین یامگا در 90 دقیقه‌ای که مقابل تراکتور قرار گرفت حتی یک حرکت منجر به گل نیز نداشت و نتوانست برای هم‌تیمی‌هایش موقعیت گل پدید آورد.
در این بازی مدافعان تراکتور با شناسایی حرکات مهاجم استقلال به خوبی او را مهار کردند و اجازه ندادند در روند گلزنی اثرگذار باشد. شدت درگیری مدافعان تراکتور با یامگا به حدی بود که در 15 دقیقه پایانی این بازیکن به کلی از جریان تاکتیکی استقلال خارج شد و هرگز نتوانست باری از دوش استقلال بردارد.
یامگا حتی به لحاظ هوازی نیز به شدت افت کرده بود و جا داشت که فرهاد مجیدی او را در دقایق پایانی از بازی خارج کند و بازیکن دیگری را به میدان بفرستد. در واقع مجیدی می‌توانست با تعویض یامگا طراوت تازه‌ای به خط حمله استقلال ببخشد اما سرمربی آبی‌ها ترجیح داد دقایق اندکی از امین قاسمی‌نژاد استفاده کند و دیگر بازیکنان را نیز هرگز به بازی نگیرد و با همان سیاق بازی را به پایان برساند.
بدون شک اگر یامگا در بازی‌های آتی نیز همان روند دقایق پایانی بازی با تراکتور را داشته باشد از ترکیب استقلال خارج خواهد شد بخصوص اینکه قرار است ژستد به زودی به ترکیب استقلال اضافه شود. هیچ بعید نیست که یامگا به یک خط عقب‌تر نیز انتقال یافته و تبدیل به هافبک راست استقلال شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari