رییس پلیس راهور ناجا گفت: دارندگان خودرو باید بدانند که پیامک اولی که بدون شناسه برایشان ارسال می‌شود قابل پرداخت نیست.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا  ادامه داد:در ترافیک شهر‌های بزرگ مثل تهران، گنجایش این حجم از وسیله نقلیه وجود ندارد و سالانه حدود 1 و نیم میلیون خودرو و موتور سیکلت وارد می‌شود و اسقاط یا انجام نمی شود و یا اگر انجام شود، بسیار کم است. وزارت صمت تولید خودرو کند ما مشکلی نداریم، ولی باید محیط زیست و وزارت صمت اسقاط انجام دهند.
وی اظهارکرد:در بحث تصادفات بیشترین سهم را راننده‌ها دارند، ولی نمی‌توانیم نقش راه‌ها و خودرو‌ها را انکار کنیم، در این راستا خودرو 405 و پراید از رده خارج شدند. 5 هزار و 200 نقطه حادثه خیز در کشور داریم و 260 نقطه را وزارت راه بهسازی کرده، ولی باز هم کم است و باید بیشتر انجام شود. در حادثه‌ای مثل تصادف خبرنگاران، ما سهم تقصیر را برای دستگاه‌ها انجام داده ایم. در این داستان محرز شد که هم راننده و هم محیط زیست نقش داشتند.
سردار هادیانفر اظهار کرد: درباره آن دسته از خودروهایی که در پارکینگ منزل متوقف هستند اما جریمه می‌شوند، 5 مرحله طرح برخورد با پلاک‌های مخدوش را اجرا کردیم.
وی ادامه داد: به کسانی که پلاک خود را مخدوش می‌کنند و موجبات اذیت و آزار برای سایر خودروها می‌شوند به شدت تذکر دادیم اما دارندگان خودرو باید بدانند که پیامک اولی که بدون شناسه برایشان ارسال می‌شود قابل پرداخت نیست .
رییس پلیس راهور ناجا بیان کرد: رانندگان عزیز نگران نشوند که اگر گفته می‌شود، خودروی شما در این شهر مشاهده شده است، این موارد اصلاح می‌شود اما اگر شماره شناسه و قبض داشت دیگر قطعیت دارد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari