جستجو در خودروبانک
باتوجه به گزارش های فروش خودرو در کشور ترکیه مربوط به ماه سپتامبر 2021، فروش خودروهای جدید سبک در این ماه با کاهش فروش 36.9 درصدی نسبت به سال گذشته همراه شده و به مجموع فروش 57 هزار و 141 دستگاهی رسیده است.
با این حال فروش خودرو از ابتدای سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه در سال 2020 میلادی با افزایش کلی 13.4 درصدی همراه شده و در مجموع به فروش 559 هزار و 724 دستگاهی تا به این ماه رسیده است.
پرفروش ترین برند خودروسازی در ماه سپتامبر را مثل ماه های گذشته، می توان شرکت خودروسازی فیات دانست که با وجود کاهش فروش 40.1 درصدی نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته، موفق شده همچنان خود را به عنوان پرفروش ترین خودروی بازار ترکیه در ماه سپتامبر 2021 معرفی کند. در کنار فیات، دو شرکت خودروسازی رنو و فورد هم به ترتیب کاهش فروش 64.2 درصدی و کاهش 57.4 درصدی را در ماه سپتامبر تجربه کرده اند و در جایگاه دوم و سوم قرار گرفته اند.
در ادامه باتوجه به جدول زیر می توانید نگاه دقیق و کامل تری به آمار فروش برندهای مختلف خودروسازی در کشور ترکیه، برای ماه سپتامبر 2021 داشت که شرکت خودروسازی فیات با مجموع فروش 10 هزار و 355 دستگاهی در جایگاه نخست قرار گرفته و با اختلاف زیاد در جایگاه دوم، می توان شرکت خودروسازی رنو با مجموع فروش 4983 دستگاهی را مشاهده کرد. در جایگاه سوم نیز شرکت خودروسازی فورد مجموع فروش 4695 دستگاهی را تجربه کرده است.

پرفروش ترین برندهای خودروسازی ماه سپتامبر 2021 بازار ترکیه

در بین پرفروش ترین خودروهای بازار ترکیه در ماه سپتامبر 2021، می توان دو خودروی فیات Egea و خودروی فیات Doblo را پرچم داران فروش این خودروساز ایتالیایی در کشور ترکیه معرفی کرد که به ترتیب با مجموع فروش 5976 دستگاهی و 2766 دستگاهی، دو جایگاه نخست جدول فروش را به نام خود ثبت کرده اند و در جایگاه سوم می توان خودروی فرانسوی رنو کلیو را با مجموع فروش 2345 دستگاهی معرفی کرد که جزییات بیشتر فروش خودروهای فعال در بازار ترکیه را می توان در جدول زیر مشاهده کرد.

پرفروش ترین خودروهای ماه سپتامبر 2021 بازار ترکیه

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari