اپل قابلیت تشخیص سقوط را با ساعت‌های سری ۴ معرفی کرد – این ساعت شتاب را برای تشخیص سقوط ردیابی کرده و می‌تواند به‌طور خودکار با تماس اضطراری تماس بگیرد (با گزینه لغو آن در صورت مشکل).
وال استریت ژورنال بر اساس اسناد داخلی که بررسی کرده، گزارش کرد که اکنون این شرکت می خواهد کاری مشابه انجام دهد اما برای تصادفات اتومبیل.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از ایستگاه آی تی: بخش دشوار، تشخیص تصادف است. طبق گزارش ها، این شرکت در سال گذشته آزمایش هایی را انجام داده و تله متری ناشناس را از ساعت ها جمع آوری کرده است. ۱۰ میلیون تصادف مشکوک را شناسایی کرده و موفق شده ۵۰۰۰۰ مورد از این قبیل را با تماس‌های بعدی با خدمات اضطراری جفت کند.
گوگل چند سال پیش با اپلیکیشن Personal Safety برای گوشی‌های پیکسل کاری مشابه انجام داد. این برنامه همچنین مکان کاربر و داده‌های حسگرهای حرکتی و میکروفون‌ها را برای تصمیم‌گیری در مورد تصادف یا عدم تصادف در نظر می گیرد. اپل واچ بعدی احتمالاً چنین مواردی را نیز در نظر خواهد گرفت تا نرخ مثبت کاذب در تشخیص را کاهش دهد.تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را تست کرده ایم. از سویی در بخش تیپ کار، به مجموعه بوتیک گاراژ سری زده ایم و با مبحث راهکارهای کاهش نفوذ صدا به کابین خودرو آشنا شده ایم.
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari