جستجو در خودروبانک
شرکت خودروسازی مالزیایی Perusahaan Otomobil Nasional Sdn Bhd که به صورت کوتاه پروتون نامیده می‌شود، از مونتاژ پروتون ساگا و پروتون X70 در پاکستان خبر داده است. فرآیند تولید خودروهای پروتون در پاکستان توسط شریک این برند الحاج اتوموتیو انجام خواهد شد.
نخستین محصول این شرکت در پاکستان پروتون ساگا است که احتمالا در دسامبر 2021 به دست مشتریان پاکستانی خواهد رسید. خط تولید پروتون در پاکستان سیزدهم اکتبر توسط دکتر عارف علوی رئیس جمهور پاکستان طی یک مراسم رسمی افتتاح شد. ظرفیت تولید این کارخانه 25 هزار دستگاه خودرو در سال است و با هدف پاسخگویی به نیازهای بازار پاکستان و صادرات در آینده راه‌اندازی شده است.
در همین حال خودروساز مالزیایی اعلام کرد که پروتون X70 دومین محصول مونتاژی این شرکت در خاک پاکستان خواهد بود که مونتاژ این محصول به روش CBU انجام خواهد شد. روسلان عبدالله، مدیر اجرایی پروتون در این باره گفت:

الحاج ۲۵۰۰ سفارش برای مدل ساگا و بیش از ۲۰۰۰ سفارش برای X70 دریافت کرده است، بنابراین می‌خواهیم از مشتریان خود به خاطر اعتقادشان به محصولات ما و همچنین صبر و شکیبایی‌شان تشکر کنیم

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari