در حالی که مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در یک لایو اینستاگرامی خطاب به هواداران این تیم مدعی شده بود که طلب کالدرون تامین و به زودی به حساب او واریز خواهد شد اما امروز خبرگزاری ایسنا در گفت و گو با وکیل کالدرون هر گونه هماهنگی از سوی قرمزها برای پرداخت طلب موکلش را رد کرد.
به گزارش فوتبالی، این در حالی است که یک مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس که علاقه‌ای به افشای نامش نداشت، پس از انتشار این خبر به خبرنگار فوتبالی گفت: "برخلاف صحبت های وکیل کالدرون باید بگویم که کل مبلغ طلب او تامین شده و از سوی روابط بین الملل باشگاه هم مذاکرات جهت ترتیب پرداخت آن انجام شده است، مطرح کردن این نوع صحبت‌ها کمی عجیب به نظر می‌رسد."
این مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس در حالی صحبت های وکیل کالدرون را رد می کند که برخی معتقد هستند صدری منتظر دریافت حکم مدیرعاملی قرمزها از سوی وزارت ورزش است تا مقدمات انتقال پول را به حساب سرمربی سابق آرژانتینی این باشگاه فراهم کند.
بر اساس برخی اخبار غیررسمی که پایگاه خبری فوتبالی آن را تائید یا تکذیب نمی‌کند، صدری در صورتی که در ترکیب چارت مدیریتی آینده قرمزها حضور نداشته باشد قصد ندارد این پول را پرداخت کند. البته به نظر می رسد سرپرست قرمزها از آینده کاری خود در این باشگاه اطمینان ندارد، وزارت ورزش هم هنوز به او اطمینانی برای ادامه حضور در جمع قرمزها نداده و صدری اگر بداند قطعا مدیرعامل یا رئیس هیات مدیره پرسپولیس خواهد بود، طرح‌های درآمدزای خود را اجرایی خواهد کرد.
این اتفاقات در شرایطی رخ داده که پنجره نقل و انتقالاتی قرمزها به دلیل عدم پرداخت طلب کالدرون و دستیارش بسته است و یحیی گل‌محمدی نمی‌تواند بازیکن خارجی مدنظر خود را به خدمت بگیرد و امیدوار است هر چه زودتر این مشکل حل شود.
حال باید منتظر ماند و دید آیا سرپرست قرمزها مطالبات کالدرون را پیش از اعلام اسامی چارت مدیریتی جدید این باشگاه پرداخت خواهد کرد تا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود یا نه.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari