بیوگرافی کامل حدیث میرامینی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی حدیث میرامینی و بیوگرافی مجتبی رجبی همسرش و پسرش برنا رجبی با شما در نم نمک خواهیم بود.
زندگینامه حدیث میرامینی و همسرش(Hadis Miramini)
حدیث میرامینی متولد ۱۹ بهمن ۱۳۶۷ در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. دارای مدرک کارشناسی رشته نمایش می باشد با تلویزیون فعالیت خود را شروع کرد سپس وارد سینما شد ، به زبان انگلیسی مسلط است و همسرش نیز بازیگر تئاتر می باشد.
بیوگرافی حدیث میرامینی همسر حدیث میرامینی اینستاگرام حدیث میرامینی اخبار بازیگران ازدواج بازیگران اینستاگرام بازیگران بازیگران معروف بیوگرافی بازیگران عکس جدید بازیگران ثروت بازیگران همسر مجتبی رجبی
در یک خانواده پرحمعیت به دنیا آمده است ، فرزند چهارم خانواده است و سه برادر بزرگتر از خود دارد ، پدرش کارمند بازنشسته بانک بوده و مادرش خانه دار می باشد؛ می گوید خانه ما خیلی فضای دوستانه و خوبی حاکم بود.
بازیگری را با حمایت پدرش و حضور در کلاس های حمید سمندریان شروع کرد و اولین بار بصورت حرفه ای در سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۷ ساله بود با سریال هویت ، جلوی دوربین رفت.
خانم میرامینی در سال ۱۳۸۶ با فیلم حورا وارد پرده سینما شد. او در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در سال ۱۳۸۸ چهره اش شناخته و با مجموعه ساختمان پزشکان در سال ۱۳۹۰ تبدیل به یک چهره مشهور شد.
حدیث میرامینی در ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ وقتی ۲۸ ساله بود با همکار خود مجتبی رجبی ۳۳ ساله ازدواج کرد ، آقای رجبی از دستیاری شروع کرده و حالا بازیگر تئاتر است.
بیوگرافی حدیث میرامینی همسر حدیث میرامینی اینستاگرام حدیث میرامینی اخبار بازیگران ازدواج بازیگران اینستاگرام بازیگران بازیگران معروف بیوگرافی بازیگران عکس جدید بازیگران ثروت بازیگران همسر مجتبی رجبی
تنها فرزند این زوج با نام برنا رجبی در مرداد ۹۹ به دنیا آمد. پدر شوهر خانم میرامینی ، آقای مجید رجبی مدیر سابق شبکه تهران و جام جم است.
رنگ مورد علاقه اش قرمز است و به غذاهای ایتالیایی هم علاقه فراوانی دارد. حدیث میر امینی فعالیت در عرصه سینما را بیشتر از بازی در تلویزیون می پسندد و علاقه زیادی به حسین سهیلی زاده و مهران مهام دارد زیرا که معتقد است این دو کارگردان در دیده شدنش تاثیر بسزایی داشته اند.
رابطه من با عطر و دنیای عطرهای بسیار خوب است.
در ۱۵ سالگی از یک دوست ، عطر هدیه گرفتم و این هدیه برای من احساس بسیار خوشایندی داشت که از آن زمان استفاده از عطر تبدیل به یک عادت برای من شد.
عطر محبوب من Lanvin Eclat است ، در واقع عطر ثابت من است که همیشه آن را شارژ می کنم ، آشنایی من با این عطر بازهم به شکل هدیه ای از یک دوست عزیز بود.
بازیگر مورد علاقه خارجی او رابرت دنیرو است ، تفریح مورد علاقه اش فیلم دیدن و ورزش کردن است و شنا را بیشتر از هر ورزش دیگری دوست دارد.
در حال حاضر هم بیشتر درگیر فعالیت های ورزشی هوازی می باشد.
تا جایی که بتوانم سعی می کنم به فکر سلامتم باشم.
تلاش می کنم خوردن تنقلات را کم و از محصولات ارگانیک استفاده کنم ، اگر غذایم خیلی چرب باشد معمولا از خوردن آن صرف نظر می کنم.
https://saednews.com/storage/media-center/images/ac-image-4E1597148732K9.jpeg
مجتبی رجبی معمار متولد ۱۳ تیر ماه ۱۳۶۲ در تهران است.تئاتر خوانده، پدرش مجید رجبی معمار مدیر سابق شبکه تهران و مدیر فعلی شبکه جام جم است،یک خواهر کوچکتر از خودش دارد.او ابتدا در سریال فرزند صبح به عنوان دستیار کارگردان حضور داشت و از آن به بعد پایش به دنیای بازیگری باز شده است.source

توسط autokhabari